Ar asmeninis treneris turi gerą darbą?

Darbas kaip asmeninis treneris turi daug privalumų, bet yra panašus į bet kurį kitą darbą, jis taip pat turi daug trūkumų. Pasak Todo Galati, Amerikos tarybos pratybų sertifikavimo vadybininko, apskritai trūksta asmeninių treniruoklių treniruočių fitneso klubuose, mokymo patalpose ir privačiose studijose visoje šalyje. Jei turite aistra sveikatai, fiziniam aktyvumui ir fiziniam aktyvumui, jūsų asmeninė treniruotė gali būti jūsų karjera.

Prieš pradėdami dirbti asmeniniu treneriu, turite įgyti koledžo išsilavinimą su užsiėmimu susijusioje studijų srityje ir tada užsidirbti asmeninio mokymo sertifikavimo. Nors uždirbant laipsnį ir sertifikavimą reikia laiko ir pinigų įsipareigojimo, jūsų įgaliojimai yra labai svarbūs norint kurti savo klientus. Kadangi dirbate kaip asmeninis treneris, privalote nuolatos tobulinti savo įgūdžius ir išsilavinimą dalyvaudami studijų kursuose, seminaruose ir parodose. Šie tęstinio mokymo reikalavimai leidžia jums susipažinti su kitais asmeninio ugdymo specialistais, kai sužinosite naujausias fitneso pramonės tendencijas.

Jūsų darbo tvarkaraštį kaip asmeninį trenerį pirmiausia lemia jūsų klientų prieinamumas. Dažniausiai tai reikalauja, kad jūs visą dieną dirbtumėte atsitiktine tvarka. Pvz., Galbūt anksti rytojaus klientas, o vėliau vėlai popietės klientas. Tačiau dirbant padalijimo poslinkiu, jums suteikiamas laikas išbandyti, paleisti ar užbaigti užduotis tarp klientų. Taip pat galite tinkinti savo tvarkaraštį, kad atitiktumėte šeimos įsipareigojimus ar kitą veiklą, kuri vyksta per savaitę.

Personalo trenerio darbo nustatymas pašalina sėdimą už stalo, apsupto kopijavimo aparatais ir kompiuteriais. Vietoje to, jūs galite sportuoti į laisvalaikio aprangą sporto klube, kuriame galite laisvai judėti visą dieną. Pagal darbo nustatymą galite pasirinkti savo dėmesį klientams, tokiems kaip sportininkai, svorio netekimas ar ypatingos gyventojų grupės. Kai oras malonus, jūs taip pat galite išvesti savo klientus laukiant sudėtingos naujos treniruotės metu.

Pasak Nacionalinės profesionalių trenerių federacijos, 2011 m. Vidutinis valandinis įmokos vidurkis yra 28,27 JAV dolerio, o vidutinis metinis atlyginimas yra nuo 24 000 iki 50 000 JAV dolerių. Darbo užmokesčio diapazonas grindžiamas įvairiais veiksniais, tokiais kaip geografinė padėtis, jūsų patirtis ir specializacija. Didesni miestai paprastai turi didesnį darbo užmokesčio potencialą, kai kurie mokytojai kasmet uždirba daugiau nei 60 000 JAV dolerių, o garsenybių treneriai kasmet gali užsidirbti daugiau nei 100 000 JAV dolerių parduodami papildomus produktus ir paslaugas.

Švietimas

Tvarkaraštis

Darbo nustatymas

Pajamos