Ar gerai valgyti visą kviečių duoną?

Kai žiūri savo svorį, visa kviečių duona yra protingas pasirinkimas. Tai padeda jums likti patenkintas, nes jūs sumažinsite kalorijas ir aprūpinsite didesnį maistinių medžiagų asortimentą nei jo rafinuota balta duona. Tačiau, kaip ir su bet kokiu maisto produktu, valgant per daug visos kviečių duonos, gali padidėti svoris, taigi laikykitės vidutinių porcijų.

Visa kviečių duona yra daug skaidulų, kurių sudėtyje yra daugiau kaip dvigubai daugiau baltos duonos, o tai gali padėti išlaikyti jūsų racioną. Pluoštas papildo maistą, pridedant kalorijų, todėl jūs galite jaustis pilnai ilgiau, todėl galite valgyti mažiau per dieną. Dauguma amerikiečių dietos negauna pakankamai skaidulų. 2010 m. Amerikiečių dietos gairės rekomenduoja valgyti 14 gramų skaidulų už kiekvieną 1000 kalorijų, kurias sunaudojate. Visiškai kviečių duona paprastai sudaro 1,5 gramo pluošto už gabaliuką. Gaukite poilsį nuo vaisių, daržovių ir kitų sveikų grūdų, tokių kaip miežiai ir avižiniai dribsniai.

Pagal tyrimą, paskelbtą “The American Journal of Clinical Nutrition”, 2008 m. “The American Journal of Clinical Nutrition” (“The American Journal of Clinical Nutrition”) paskelbtame tyrime, pasirinkus visą kviečių duoną už balto, gali padėti jums sudeginti daugiau pilvo riebalų. Mokslininkai atsitiktinai nurodė dietoms, kad visi jų grūdai būtų išgauti iš visų šaltinių arba Vengti visiškai grūdų visiškai. Nors visi nuostolingi svoriai, labiausiai sumažėjo pilvo riebalai.

Sumažėję kalorijų svorio mažinimui, turite mažiau galimybių gauti optimaliai sveikatai reikalingų vitaminų ir mineralų. Todėl ypač svarbu rinktis maisto produktus su dideliu maistingųjų medžiagų tankiu, taigi jie pakuoja daugybę maistinių medžiagų palyginti nedaug kalorijų. Sveiki grūdai, tokie kaip visa kviečių duona, turi daug daugiau vitaminų B, vitamino E ir kitų maistinių medžiagų nei rafinuoti grūdai, todėl galite gauti daugiausia mitybinių spąstų dėl savo kalorijų. Tačiau tinkamai mitybai paskirstyti kalorijas tarp visų pagrindinių maisto produktų grupių. Įtraukite į dietą vaisius, daržoves ir baltymų šaltinius, tokius kaip pupelės ir žuvis, kartu su sveikais grūdais.

Nors sveikų maisto produktų, tokių kaip visa kviečių duona, valgymas yra svarbus svorio mažėjimui, jūsų sėkmė galiausiai priklauso nuo to, kad sunaudojama mažiau kalorijų nei deginama. Kalorijų poreikis skiriasi, tačiau dauguma moterų numesti svorio maitina nuo 1200 iki 1500 kalorijų per dieną, o dauguma vyrų praranda svorį, valgydami nuo 1500 iki 1800 kalorijų per dieną. Apskaičiuojant apie 80 kalorijų už gabaliuką, visos kviečių duonos patiekimas suteikia tik nedidelę šių poreikių dalį. Jei per dieną užkandžiate duoną, tačiau kalorijas greitai sulauksite.

Užpildyti pluoštą

Pilvo riebalų deginimas

Didelis mitybos tankis

Kalorijos vis dar taisyklė