Ar limonadas yra naudingas sergantiems žmonėms gerti, kai jie serga gripu?

Su gripu atsiras daugybę nepatogumų, susijusių su jūsų kasdieniu gyvenimu. Daugelis gripo atvejų yra virusiniai, tai reiškia, kad vaistai greičiausiai nesumažins jūsų simptomų. Geros naujienos yra tai, kad yra tam tikrų namų priemonių, tokių kaip šiltas limonadas, kuris gali padėti sumažinti simptomų sunkumą. Merilendo universiteto medicinos centras pažymi, kad vitaminas C gali padėti gydyti jūsų simptomus, o limonadas yra geras šios maistinės medžiagos šaltinis.

Simptomai

Gripo liga yra susijusi su įvairiais nemaloniais simptomais. Vienas iš labiausiai paplitusių skundų dėl gripo yra skausmas. Su gripu gali atsirasti raumenų skausmas, galvos skausmas ir gerklės skausmas. Kiti dažni gripo simptomai yra užgulta nosis, sloga, kosulys, karščiavimas ir drebulys. Taip pat galite patirti pykinimą, kurį gali lydėti vėmimas.

Limonadas

Merilendo universiteto medicinos centras pažymi, kad vienas iš geriausių gripo gydymo būdų – gauti daug skysčių. Lemonadas gali padėti jums didinti skysčių kiekį, tačiau gerti jį šiltu, o ne lediniu šalčiu. Šiltas limonadas gali padėti sušvelninti krūtinės skausmą ir taip pat padėti apsunkinti gerklę. Ramiojo vandenyno parapijos liuteronų universitetas rekomenduoja šiltą vandenį su citrina ir medumi, kad būtų lengviau pažeisti gerklę ir išvalyti užsikimštą nosį. Pasinaudokite šia priemone, atšildydami stiklinį limonadą ir pridėdami medaus srovę.

Vitamino C

Vitaminas C padeda stiprinti imuninę sistemą, kuri ateityje gali padėti išvengti peršalimo ir gripo. Merilando medicinos centro universitete pažymima, kad vartojant daug vitamino C, taip pat rekomenduojama vartoti gripą, o limonadas yra geras būdas padidinti šios maistinės medžiagos suvartojimą. Kai kurie duomenys rodo, kad vitamino C vartojimas padės sumažinti gripo simptomus ir sutrumpinti simptomų trukmę, nors tai ir nebuvo patvirtinta.

Rekomendacijos

Apriboti savo šilto limonado suvartojimą iki vieno stiklo per dieną, nes dietos su dideliu kiekiu cukraus jums nėra naudingos. Cukrus iš tikrųjų gali slopinti imuninę sistemą, todėl jūsų organizmui sunkiau kovoti su virusu, kuris sukelia jūsų simptomus. Vietoj to pasidarykite savo limonadą, jei tai padeda jūsų simptomams ir norite gerti daugiau nei vieną stiklą per dieną. Sumaišykite šviežias citrinų sultis su vandeniu ir pridėkite medaus smulkmeną. Kiti šilti skysčiai, tokie kaip arbata, gali turėti panašų gydymo efektą kaip šiltas limonadas.