Ar snukis sveikas valgyti?

Su savo turtingu skoniu ir sultingomis burnos pojūčiais, ančių mėsa suteikia malonų būdą pasiekti rekomenduojamus baltyminius maisto produktus – maisto produktų grupę, į kurią įeina mėsa, kiaušiniai, pupelės ir riešutai. Kiekviena 3,5 uncijos dalis sudaro daug rekomenduojamų dienos baltymų, skirtų moterims, o vyrams – 58 proc., Pagal USDA programos mitybos rekomendacijas nuo 5 iki 5,5 uncijos per dieną moterims ir nuo 6 iki 6,5 uncijos vyrų. Antis daro sveiką papildą jūsų dietai ir siūlo keletą maistinių medžiagų, svarbių audinių funkcijai.

Ančių mėsa padeda didinti baltymų kiekį. Kaip ir kita mėsa, antis aprūpina pilną baltymą, o tai reiškia, kad jo aminorūgščių profilis apima kiekvieną aminorūgštį, kurios reikia jūsų dietai. Kiekviena 3,5-uncijos pakuotė, išmatuojama neapdorota, iš prieskonių ančių mėsos, iš kurios pašalinta oda, yra 18 gramų baltymų. Baltymai palaiko jūsų imuninę sistemą, padeda išlaikyti jūsų audinius ir išlaikyti jūsų odą stiprią ir sveiką.

Pridėjus ančių mėsą į savo mitybą, padidėja ir mineralų suvartojimas – jis yra ypač turtingas seleno ir cinko šaltinis. Abu šie mineralai vaidina svarbų vaidmenį fermentų funkcijose ir aktyvuoja enzimus, reikalingus sveikam ląstelių metabolizmui. Cinkas taip pat padidina imuninę sistemą, o selenas padeda skydliaukės funkcijai tinkamai. Kiekviena 3,5 kg uncijos mėsos sudėtyje yra 1,9 miligramai cinko – 17 procentų rekomenduojama paros dozė vyrams ir 24 procentai moterų, taip pat 14 mikrogramų seleno arba ketvirtadalis jūsų paros dozės.

Į savo mitybą pridėkite antis, o jūs taip pat turėsite naudos sveikatai dėl savo vitamino kiekio. Kiekvienoje antis porcijoje yra 1,6 miligramai vitamino B-5 arba pantoteno rūgšties – 32 procentai rekomenduojamos paros dozės, taip pat 0,4 mikrogramai vitamino B-12 arba 17 procentų B-12, kurių jums reikia kiekvieną dieną . Abu vitaminai B-5 ir B-12 palaiko nervų sistemos funkciją – vitaminas B-5 padeda jums gaminti chemines medžiagas nervų signalizacijos sistemoje, o pakankamai vitamino B-12 kiekis jūsų dietoje apsaugo jus nuo nervingumo.

Net pašalinus odą, ančių mėsa turi pakankamai riebalų – 6 gramų bendro riebalų ir 2,3 gramo sočiųjų riebalų vienoje porcijoje. Kad jūsų antis būtų kuo lengvesnė, įsitikinkite, kad paruošėte ją be odos, prieš virinimą nulupkite bet kokius matomus riebalus, o maisto ruošimo proceso metu nepridėkite daugiau aliejaus. Patiekite savo ančiuką sveikam šonui – raugintos mėsos ir keptų runkelių riešutų mišinys arba skrudintų morkų ir pastinakių medus papildo turtingą skonį. Įsitikinkite, kad kruopščiai paruošite savo antaką – kol ji pasiekia vidinę 165 laipsnių Fahrenheito temperatūrą – kad išvengtumėte maisto perneštos ligos, rekomenduokite Maisto ir vaistų administraciją.

Pilnas baltymas

Cinkas ir selenas

Vitaminai B-5 ir B-12

Svarstymai ir patarimai virimui