Citrinų sulčių kepenų valymas

Jūsų kepenys yra didžiausias ir sunkiausias organas jūsų kūne. Ji turi keletą gyvybiškai svarbių funkcijų, įskaitant tulžies gamybą, skysčių balanso palaikymą, kraujo laikymą ir riebalų metabolizmą. Jūsų kūnas kasdien patiria kenksmingus toksinus, kuriuos sukelia aplinkos teršalai, maisto ingredientai ir vaistai. Kai šie toksinai ilgesnį laiką lieka jūsų sistemoje, gali atsirasti kepenų pažeidimas. Kepenų valymas yra labai svarbus, kad padėtų tinkamai veikti. Pasak autoriaus “Biologinės jonizacijos, taikomos žmonių maistui” dr. Aleksandras F. Beddoe, citrinų sultys gali sustiprinti kepenų fermentų gamybą, kad būtų suskaidyti baltymai ir išskiriami toksinai.

Sulenkite citrina delno ranka per skaitiklį ar stalą, kad ją minkštintumėte. Padarykite tai nuo penkių iki šešių citrinų.

Supjaustykite citrina per pusę ir pašalinkite sėklas. Citrinų išspauskite aukštu stiklu ir sumaišykite. Nepridėkite cukraus į citrinų sultis. Cukrus sustiprins jūsų kasą ir padidins šlapimo rūgšties gamybą savo kūne.

Išgerkite vieną stiklą citrinų sulčių ryte ir kitą stiklą vakare. Jūs taip pat galite gerti 1/2 stiklinės citrinų sulčių su visais savo patiekalais. Tai padės skrandžiui virškinti maistą.

Valgyk subalansuotą ir sveiką mitybą ir kiekvieną dieną valydami gerkite aštuonis iki 12 stiklines vandens. Šis citrinų sulčių kepenų valymas gali būti atliekamas per tris dienas ar septynias dienas.