Kaip aktyvuoti glutelius vietoj klubo lankstančiųjų pritūpimuose

Jūs negalite išvengti savo klubo liekamųjų aktyvavimo į pritūpę – jei jūsų klubo lieknėjimo neįsijungia, negalite judėti aukštyn ir žemyn. Tačiau galite padidinti savo gluteus maximus aktyvumą kumštelėje. Tai daroma pakeičiant jūsų poziciją. Pagal savo 2002 m. Tyrimą, paskelbtą “Stiprumo ir kondicionavimo tyrinėjimų žurnale”, jūsų tvarto gylis taip pat lemia jūsų gluteus maximus aktyvavimą. Taigi prikabinkite taip giliai, kaip jūs galite be apvalinimo nugarą ar nusilenkimą į priekį. Prieš pradėdami bet kokį stiprybės mokymo programą, pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu.

Sėdėk su savo kojomis platesnėmis nei pečių. Eksperimentuokite su pozicija, kuri leidžia jums stovėti su savo kojomis bent pusę, taip pat platus kaip pečių. Pasukite savo pirštus šiek tiek, kad atitiktų jūsų poziciją. Remiantis 2001 m. “Medicine & amp; Science in Sports & Exercise” publikuojamu 2001 m. Tyrimu, šiek tiek keista darbas jūsų posteriori grandinei, į kurią įeina kramtomosios danties ir gluteus maximus.

Tvirtai laikykite stulpelį ant viršutinės nugaros dalies, bet žemiau pečių viršaus. Nešiokite ant kaklo strypo.

Nusileiskite šlaunį, stumdami savo klubus atgal, o ne žemyn, kol jūsų šlaunys yra lygiagrečios grindims. Tai privers glitus aktyvinti, kad sustabdytų mažėjantį momentą. Prieš ištiesdami kojas, atsukite atgal prie baro pečiais.

Tokiu pat būdu pritūpsti kramtomoji medžiaga, bet pritūpę prie tvirto dėžės ar platformos, kuri nesudarys kvadrato svorio. Tai leidžia jums šiek tiek apsaugoti, kai stumia savo klubus atgal. Prieš stovint, trumpam pakelkite dėžutę. Tai verčia jūsų klubų raumenis dirbti sunkiau vairuoti jus iš dėžutės, o ne pasikliauti elastiniu raumenų refleksu.