Kaip apversti kelius su sportine juostele

Kaip teigia Davidas H. Perrinas savo knygoje “Atletiškas lipinimas ir sustingimas”, nepaisant to, kad yra skirtingų vyniojimo metodų, pirmiausia tai gali padėti išvengti sužaloto kelio atstatymo, bet gali padėti užkirsti kelio traumą. Kelio, kiekvienas metodas turi būti tinkamai atliekamas norint pasiekti pageidaujamą efektą ir naudą.

Spiralinis metodas

Sėdėti ant grindų. Ištieskite kojas tiesiai priešais save.

Kryžiaus metodas

Laikykit vienos sporto juostos galą žemiau kelio kauko. Kita vertus, pradėkite lipti juostelę aplink koją. Perdengite pusę apvyniojimo pločio, kai sukite juostelę ant kojos.

Sustabdykite pakėlimą aukštyn, kai pasiekėte pageidaujamą aukštį. Galite dvigubai nugaruoti ir apvynioti kitą sluoksnį visame plote, kurį ką tik padengė juostelė, arba tiesiog sukryžiuokite papildomą juostelę virš kelio kaklo, priklausomai nuo jūsų asmeninių pasirinkimų.

Patikrinkite juostos sandarumą. Jei reikia, atlikite koregavimus.

Sėdėti ant grindų. Ištieskite kojas tiesiai priešais save.

Laikykit vienos sporto juostos galą žemiau kelio kauko. Padėkite sportinę juostą taip, kad ji būtų įstrižinė linija per kelio kaukę.

Uždėkite juostą aplink kelio nugarą ir vėl nuleiskite juostą, kad priešais įstrižinę liniją pervėstumėte keliu. Juosta turėtų pasirodyti kaip raidė “X” virš kelio kaklo. Pakartokite, kol įpakuosite visą kelio plotą.

Patikrinkite juostos sandarumą. Jei reikia, atlikite koregavimus.