Kaip atidaryti rota ira kitam asmeniui

Galite atidaryti “Roth IRA” visiems, kurie atitinka reikalavimus. Jei jūsų gavėjas turi laiko laukti, kol naudosite lėšas, “Roth IRA” gali būti didžiulė dovana. Įnašas į “Roth IRA” yra lengvas, ir “Roth IRA” turtas niekada nebus apmokestinamas, jei pašalinimas bus atliktas po to, kai savininkas pasiekia 59,5 metų amžiaus.

Įsitikinkite, kad gavėjas gali dalyvauti Roth IRA. Kad maksimalus įnašas būtų taikomas, vienkartiniai mokesčių administratoriai turi pakeisti pataisytas bendrąsias pajamas (MAGI) mažiau kaip 120 000 JAV dolerių, o susituokusios poros kartu turi pateikti MAGI, kurių suma yra mažesnė nei 176 000 JAV dolerių. Jei gavėjo MAGI yra mažesnė už aukščiau paminėtą, bet daugiau kaip 105 000 JAV dolerių už vienišus ir 167 000 JAV dolerių už vedybas, galite dalinai prisidėti. “Roth” savininkas turi uždirbti pajamas. Vyresni vaikai, turintys uždarbį, gali gauti Roth IRA.

Nuspręskite, kiek norite prisidėti prie gavėjo “Roth IRA”. Jūsų įnašas negali būti didesnis nei gavėjo uždirbtos pajamos per metus. Sužinokite, ar jūsų gavėjas pats pateikia IRA įmokas arba jei kas nors kitas prisideda jo vardu. Jei jūsų gavėjas yra jaunesnis nei 50 metų, jo įmokos iš visų šaltinių negali būti didesnės nei 5000 JAV dolerių per metus. Jei jūsų gavėjas yra 50 metų ar vyresnis, įmokų limitas yra 6 000 JAV dolerių per metus.

Nuspręskite, kur atidaryti paskyrą. Galite atidaryti sąskaitą maklerio, banko ar kredito unijos. Jei sąskaitos yra 5000 ir mažesnės, mokėjimo komisiniai pirkti ir parduoti atskiras akcijas ir obligacijas gali būti per brangu. Apsvarstykite banko, kredito unijos ar nuolaidų maklerio paslaugas. Didesnėsioms sąskaitoms gali būti naudinga tarpininkavimo namai su patarėjais, kurie gali padėti išeiti į pensiją ir investuoti.

Surinkite atitinkamą asmeninę informaciją apie “Roth IRA” gavėją. Jums reikės jo socialinio draudimo numerio, gimimo datos, adreso, apytikrio pajamų lygio ir bendros grynosios vertės. Jei gavėjas yra jaunesnis nei 18 metų, galite tapti jo sąskaitos saugotoju, kuris suteiktų jums galimybę pasirašyti sąskaitos dokumentus ir priimti sprendimus dėl investicijų. Jei gavėjas yra vyresnis nei 18 metų, jam reikės pasirašyti dokumentą, kad atidarytumėte paskyrą.