Kaip atsikratyti spuogų randus ir didelių porų

Dažnai galite gydyti seklių spuogų randus su švelniais vaisių rūgštimis, ricinos aliejaus ir silikono geliu, o gilesniems, išdžiūvusiems randams gali prireikti dermatologo pagalbos. Pirmiausia pradėkite nuo visų natūralių procedūrų – jei jie sumažina randų išvaizdą, jums nereikės pakenkti odai griežtesnėms cheminėms procedūroms. Jei nuspręsite išbandyti chirurginę alternatyvą, įsitikinkite, kad pasirūpinsite, kad gydytoji oda būtų paros dozių, skirtų nuo saulės poveikio ir drėkintuvo.

Necirurginiai metodai

Sulaukite tamsių, seklių spuogų randus su naminiu papajos kaukiu. Pasak Sharon Ronen iš “Skin Haven Spa”, paprašius odos priežiūros patarimų “Marie Claire” žurnale, naudokite papajos natūralią vaisių rūgštį, kad padėtų išnykti odos nelygumą. Norėdami padaryti kaukę, sumaišykite 1/2 puodelio neskaldytos papajos su 2 šaukštais medaus. Užtepkite mišinį ant veido, palikite 20 minučių, o tada nuplaukite šaltu vandeniu.

Chirurginės alternatyvos

Išardykite nudegintą, padidintą randų audinį ricinos aliejumi. Pasak “Skinverse”, ricinos aliejus gali prasiskverbti randais ir suskaidyti riebalų nuosėdas, todėl jie susitraukia. Įmirkykite riešutų aliejaus medvilnę ir padėkite ją ant rando keletą valandų per dieną, naudokite medicininę juostelę, kad laikytumėte medvilnės kamuoliuką.

Įdėkite silikono gelį ant randų. Pagal Kolumbijos universiteto Sveikatos Q & A paslaugą, silikonas dažnai gali išlyginti ir išbristi randus. Nors mokslininkai tiksliai nežinojo, kodėl tai veikia, jie mano, kad tai susiję su natūralia natūralia statine elektros energija ir jos poveikiu jūsų odai, gaudant drėgmę ir išdėstant esamus kolageno skaidulas, kad odai taptų sklandesnė, plumperio išvaizda.

Padarykite dideles poras mažiau pastebimoje su vietinių retinoidų kremu be recepto. Pasak “San Francisco” Kalifornijos universiteto dr. Richard Glogau, “nesėkmingai” porų neturėsite daug sėkmės – geriausia, ką jūs galite padaryti, tai skatinti kolageno augimą, kad būtų sklandžiai odos ir neužsikimšę poros. Jis siūlo jums laikytis recepto ar vaistinės retinoidų, o ne ieškoti klinikinių procedūrų, pavyzdžiui, cheminių žievelių, kurie gali pakenkti, o ne susitraukti, jūsų poras.

Atlikti mikrodermabraziją. Pasak Johno Hopkinso, dermabrazija pašalina mažas priemaišas, tokias kaip paviršiaus raukšlės ir lengvas randas, pašalinant odos viršutinius sluoksnius su specializuota įranga, atskleidžiančią jaunesnę odą po žeme.

Paprašykite savo dermatologą apie ląstelių resurfacing. Kosmetikos chirurgas naudoja lazerius, kad pašalintų raukšles ir priemaišas išoriniame veido odos sluoksnyje.

Gauk glikolio rūgšties žievelę. Glikolio rūgštis pašalina neapdorotų negyvų odos ląstelių sluoksnį ant veido paviršiaus, o kas mėnesį atliekant gydymą gali išnykti netolygi pigmentacija, pasak Johno Hopkinso.