Kaip bendrauti su paaugliu apie mokyklą ir klases

Kai jūsų vaiko kalbos paslys mokykloje, paklausti jo apie pokyčius gali atrodyti kaip išpuolis ir jis gali išvengti situacijos. Jei jums reikia pradėti dialogą ir kalbėtis su paaugliu apie mokyklą ir klases, atlikite tai savo laiku ir savo keliu. Negalite priversti paauglių kalbėti apie lygius. Eik lėtai, laikykite jį atsitiktine ir pasiūlykite tėvų palaikymą kaip partnerį, kad galėtumėte gauti geriausius įvertinimus.

Palaukite, kol artėsite prie objekto. Paslėpdami savo paauglę, prašydami oficialios diskusijos, pereidami prie kiekvienos kategorijos ataskaitos kortelėje ir nulenkę ją už rezultatus, atrodo per daug panašiai kaip planuojamas išpuolis ir gali sukelti jai susierzinimą. Vietoj to, laukite atsitiktinio laiko – valgydami vakarienę, sėdėdami automobiliu ar žiūrėdami televizoriaus šou – susisieksime su rangų pasikeitimo tema. Venkite nykti ar nukreipti pirštus, net jei esate sumišęs naujausiomis mokyklos ataskaitomis. Jei norite išlaikyti savo kietą būseną, pakvieskite savo paauglią atverti tave. “ABC News” netgi siūlo, kad vaikai, kurie vakarieniauti su savo šeimomis ir kalbėtis apie tokius dalykus kaip mokykla ir klases, apskritai geriau mokosi mokykloje.

Pirmiausia kalbėk apie labiausiai akivaizdžius pokyčius. Nurodykite klasių kritimą arba treniruočių neakivaizdinę veiklą ir suteikiokite savo paaugliui daug laiko paaiškinti savo istorijos pusę. Priminkite jam, kad jis turi prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, jei jis kaltins mokytoją ar administratorių, paskatins jį spręsti atsakomybę, klausdamas, ką jis galėjo padaryti kitaip.

Bendradarbiaujant sprendžiant kartu, mokyklos gali tapti labiau teigiama patirtimi. Kalbėkitės apie laiko nustatymą, kad galėtumėte atlikti namų darbus, paprašykite mokytojų apie papildomų kreditų užduotis ir tinkamai planuokite savo paauglių dieną, kad ji galėtų pritaikyti visą savo neakivaizdinę veiklą, kol vis dar sekasi mokykloje.

Tapkite partneriu jūsų vaiko mokykloje, investuodami laiką ir susidomėjimą savo klases. Būkite pasirengę padėti namų darbams arba pasiūlyti perkelti juos į biblioteką ar muziejų.

Siūlome paskatas ir pasekmes, kad išlaikytumėte mokyklinį išsilavinimą ir priskirtų prioritetams. Pavyzdžiui, “Don” ir “Tanyeil General” pagamino sūnų Trentoną, stovėdami ant gatvės kampo, kurio siužetinis lentos ekranas rodomas jo blogai, kad pasaulis pamatytų, praneša The New York Times. Nors jūsų bausmės gali būti ne tokios drastiškos, privilegijų panaikinimas gali padėti pabrėžti mokyklos svarbą jūsų paaugliui.