Kaip deginti skrandžio riebalus?

Galite sutelkti dėmesį į pilvo srities ląsteles kaip visų jūsų problemų, susijusių su svoriu ir kūno įvaizdžiu, šaltinis, bet kai bandysite išlyginti šią sritį, turėsite taikyti platesnį požiūrį. Turėsite sutelkti dėmesį į pratimus, kurie padeda deginti bendrą riebalų kiekį kraujyje, kuris padės jums liesti skrandį, taip pat visas kitas vietas, kuriose riebalai kaupiasi jūsų kūne.

Atlikite kardio pratimus keturias ar daugiau dienų per savaitę bent 30 minučių. Jūs galite ne tik atlikti “taškų sumažinimo” pratybas, pavyzdžiui, situps, o jūs turite atlikti pratimus, kurie degina bendrą riebalų kiekį, primena ExRx.net. (Žr. 1 nuorodą) Pasirinkite pratimus, kurie sudegina daugumą kalorijų. Pavyzdžiui, galite pabandyti veikti, o ne vaikščioti, ar intensyvios aerobikos klasės, o ne švelnios jogos. Tuo pačiu metu neprisiimkite per daug per greitai. Jei šiuo metu esate sėdimas, pradėkite lėtai ir pridėti daugiau laiko ir intensyvumo, nes jums pavyks gauti geresnę formą ir įgyti daugiau pasitikėjimo.

Paskirstykite savo ilgesnius treniruotes intensyvaus intensyvumo ar “HIIT” dviejų dienų per savaitę. HIIT reikalauja atlikti didelės intensyvios pratybos, o po to atsigauti. Šildykite pėsčiomis maždaug penkias minutes ir paskui pagreitinkite ir važiuokite, ciklo metu, plaukite arba darykitės bet kokio kito širdies ritmo formos, esant didžiausiam intensyvumui, 1 minutę. Tada sulėtinkite iki maždaug 50 procentų maks. 1 minutę. Pakartokite tą ciklą 6-8 kartų, tada atvėsinkite. Pasak Amerikos tarybos pratybų, HIIT gali padėti sudeginti daugiau poodinių pilvo riebalų ir paskatinti jūsų metabolizmą likusią dienos dalį. (Žr. 2 nuorodą)

Atlikite stipriąsias treniruotes dvi dienas per savaitę. Per šiuos treniruotes ir po treniruotės atsigausite, jūs sunaudosite kalorijas. Raumenų audiniai yra aktyvesni negu riebalų audiniai, todėl raumenų formavimas padės sudeginti daugiau skrandžio riebalų ir viso kūno riebalų. Pabandykite kūno svorio pratimus, įskaitant push-ups ir pull-ups, taip pat bicepscurls, tricep garbanos, squats ir lunges su hibiscus rinkinys. Pasak Amerikos tarybos pratybų, statyti pilvo raumenis, dviratį sutraukti ir naudoti kapitono kėdę atlikti kojų keltuvus arba kelio keltuvus, du efektyviausius pilvo pratimus.

Sekite savo kalorijas, kad padėtumėte greičiau deginti riebalus. Norėdami išdegti riebalų svaro, turite sukurti 3500 kalorijų kalorijų deficitą. Išbandykite atsisiųstą svorio praradimo programą savo išmaniajam telefonui, kuri gali padėti jums nustatyti, kiek kalorijų reikia vartoti kiekvieną dieną, norint numesti svorio, taip pat padėti jums stebėti kalorijų kiekį valgomuose maisto produktuose. Ten yra nemokamų programų, kurias galima įsigyti “Android” ir “iPhone”.