Kaip gauti 3 mėnesių amžiaus miegoti savo

Galite jaustis džiaugsmu, kai jūsų kūdikis bus pažeistas, kol jis užmigs, bet tam tikru momentu jis naudingas tau ir jūsų kūdikiui, jei jis mokosi užmigti pats. Kūdikiai, kurie gali užmigti savarankiškai, geriau sugeba miegoti, jei jie atsibunda nakties viduryje. Jie taip pat labiau susipažinę su jų miego režimais ir miego aplinkomis, kurios padės jiems greičiau ir lengviau užmigti. Naudodamiesi keliais patarimais ir patobulinimais įprastai, jūs galite švelniai mokyti savo kūdikį užmigti pats.

Padėkite kūdikiui miegoti tinkamu laiku. Palauk, kol ji atsibunds, bet mieguos ir pradės atsikratyti. Kūdikiai, kurie šiek tiek atsibunda, kai jie išlieka, gali matyti jų apylinkes ir išmokti atpažinti jų lovelius kaip įprastus miego proceso etapus. Kiekvieną kartą pamirškite ją toje pačioje vietoje, kad sukurtumėte modelį ir jaukią komfortą su savo aplinka.

Sukurkite tvarkaraštį. Sukurkite nuspėjamą, nuoseklią miego laiko tvarką, kurią jūsų vaikas ateis susieti su miegu. “Bathtime”, dainavimas, nugaros rubs ir kita maža, jaudinanti, atpalaiduojanti veikla, kurią galite prijungti prieš miegą, visada padės jūsų kūdikiui išmokti, kad kai baigsite šias užduotis, laikas eiti miegoti.

Tegul jūsų kūdikis šurmuliuoja akimirką. Pasak “KidsHealth.org”, kūdikiai dažnai šurmuoja, verkia arba daro kitus triukšmus, kol jie vis dar miega ir grįžta į gilesnius miego lygius, kai netrukdoma. Suteik kūdikiui galimybę pats miegoti. Jei jūsų vaikas toliau verkia, nes jam reikia šerti ar pakeisti, reikia atsižvelgti į tuos poreikius, kad jis galėtų nusistatyti atgal.

Negalima žaisti ar pramogauti savo kūdikiui, jei ji atsibunda nakties viduryje. “KidsHealth.org” rekomenduoja griežtai laikytis vienos nakties sąveikos, pavyzdžiui, keisti ir maitintis tik. Jūsų kūdikis netrukus sužinos, kad neskubėti prabusti naktį ir atsikratyti miego.

Nutraukite savo kūdikio verpimo ar apkabinimo ciklą, kol jis užmigs jūsų rankose. Kai šie modeliai atsiras, gali prireikti pakartoti kiekvieną kartą, kai kūdikis eina miegoti. Visada leiskite savo kūdikiui miegoti jo lovoje, net naktį, nebent jūsų kūdikis serga.