Kaip gauti gražų abs moterims

Moterys gali gauti gražų abs, kurie yra aptakingi ir tonuoti, jei jie naudoja subalansuotą ir protingą požiūrį. Tiesiog atliekant sutrikimus neveikia, nes jūs negalite vietoje sumažinti savo skrandžio riebalų. “Nekeičiant dietos ir įtraukiant viso kūno treniruotes, kurios skatina riebalų nykimą, be abejo, treniruočių apimtis stebuklingai neišnyks nuo atsarginių padangų”, – sako Džeikas Vilepigas savo knygoje “Body Sculpting Bible for Abs: Women’s Edition”. ” Sutelkite dėmesį į viso kūno treniruotes, kad galėtumėte sudeginti riebalus, tonizuoti raumenis ir atskleisti trimerio pilvą.

Žinokite savo abs. Rectus abdominis yra labiausiai žinomas ab muskuso, nes jis suteikia šešių pakuotės išvaizdą. Nėra tokio dalyko kaip viršutinė ir apatinė abs, nes jūsų tiesiosios pilvo raumenys veikia visą liemens ilgį. Jūsų įlinkiai, tiek išoriniai, tiek vidiniai, yra jūsų pusėse, šie raumenys yra susiję, kai jūs sukite ir pasukite. Jūsų skersinis pilvas arba TVA giliai yra po jūsų paviršiaus abaisiais ir veikia kaip korsetas, pilvo sienelė traukiama į jūsų stuburą.

Maitinkite savo abs. Badaujantis save nebus malonus abs. Maitinkite juos – ir visą savo kūną – maisto produktais. Naudokite internetinį šaltinį, norėdami nustatyti savo kalorijų reikalavimus ir nuosekliai laikytis šio numerio. Balansuokite savo maistines medžiagas tarp lieso baltymo, sudėtingų angliavandenių ir sveiki grūdelių bei sveikų riebalų. Gaukite ne mažiau kaip 25 gramus skaidulų per dieną ir apribokite natrio vartojimą.

Dirbk savo abs. Atlikite įvairias pratybas ir išlaikykite savo pakartojimus nuo aštuonių iki 15 dienų. Negalima atlikti šimtus pakartojimų iš tos pačios pratybos – tai gali būti neproduktyvus. Sutelkkite dėmesį į tris savo raumenų grupes. Dirbk savo rectus abdominis, obliques ir dažnai pamiršta TVA raumenys. Naudokite savo kūno svorį ir pratimo motiną, kad atliktumėte ab pratimus, jei neturite galimybės patekti į vaistų rutulį, šveicarišką rutulį ar svorio mechanizmus.

Stiprumas treniruojasi visam kūnui – rankoms, kojoms, viršutinei kūno daliai ir apatinei kūno daliai, be abs. – už geriausius rezultatus ieškant gražaus abs. Padidinkite savo bendrą raumenų masę, kad paspartintumėte medžiagų apykaitą ir uždegtumėte daugiau riebalų. Tai leidžia jūsų tonuotus, storus ir raumenis spindėti, o ne paslėpti po riebalų sluoksniu. Stiprumas treniravosi savo kūną bent du kartus per savaitę.

Įtraukti širdies pratimus į savo įprastą kitą būdą deginti riebalus ir atskleisti savo abs. Atlikite tokius širdies pratimus kaip bėgimas, plaukimas ir čiuožimas 30-90 minučių, 3-5 kartus per savaitę. Jei treniruojate 30 minučių, jis turi būti intensyvus, kai negalima kalbėti. Jei norite ilgiau treniruotis, jūsų intensyvumas turėtų būti žemesnis, jei galite kalbėti, bet negalite dainuoti.