Kaip greitai atsikratyti abs abs

Galite greitai apibrėžti mažesnę abs, bet jūs turėsite stebėti savo mitybą ir dirbti sunkiai dirbdami. Žemutinė abs yra viena iš sunkiausių skrandžio srities sričių, todėl labai svarbu, kad pradėtumėte laikytis savo įprastos tvarkos. Nors rezultatus nematysite per naktį, keletą savaičių pasikeisite pakeitimus.

Dieta ir pratybos

Yra senas sakinys, kad “virtuvėse yra abs”. Tai reiškia, kad norint gauti apibrėžtą abs, ypač mažesnę abs, jums reikės sunkiai dirbti savo dietoje. Tai reiškia, kad nereikia daugiau minkštų ar perdirbtų maisto produktų. Pašalinkite daiktus, tokius kaip soda, slapukai ir bulvių traškučiai. Sutelkite dėmesį į sveikų, natūralių maisto produktų valgymą ir daug baltymų. Kiaušinio baltymai, vištiena ir žuvis yra protingas baltymų pasirinkimas bandant tonizuoti abs. Taip pat valgykite daug daržovių ir vaisių. Apriboti pieno suvartojimą iki vienos ar dviejų porcijų per dieną. Venkite baltojo milto produktų, tokių kaip baltoji duona ir makaronai, ir perjunkite visą grūdų ar kviečių produktus.

Gaukite daug širdies ir kraujagyslių pratimų. Tai padės jūsų kūnui deginti riebalus ir kalorijas. Jei jūsų riebalų perteklius yra mažesnis, širdies ritmas padės pašalinti šį riebalų kiekį, taigi mažesnio abs. Pasirinkite jums patinkančią veiklą, kad galėtumėte labiau laikytis savo programos. Kardio veiklos pavyzdžiai yra pėsčiomis, bėgiojimas, plaukimas, aerobika ir važiavimas dviračiu. Pabandykite įvesti daugiau intensyvumo spindulių per visą kardio sesiją. Tai vadinama intervalu mokymu. Pavyzdžiui, jei esate bėgiojimas, pridėkite kai kuriuos sprinto sprogimus. Tai įdomus būdas pridėti intensyvumą į įprastą. Ligų kontrolės centrai rekomenduoja mažiausiai 30 minučių per dieną, daugumoje savaitės dienų.

Stiprumo dėka jūsų mažesnis abs už geriausius rezultatus. Ar trys aštuonerių iki dvylikos kartotinių rinkinių, tris dienas per savaitę; atvirkštinės sutrikimai yra tokio pratybų pavyzdys. Pradėkite gulėti ant nugaros, nulenkti kojas ant grindų. Padėkite rankas po apatine nugara. Lėtai nusileisk kelius link krūtinės. Kai vaikštote kuo toliau, pakelkite klubą šiek tiek nuo pakloto. Tada, lėtai nuleiskite nugarą, kad pradėtumėte, prieš pereidami prie kito kartojimo paliesdami kojas lengvai ant grindų; “Dvigubos kojelės” yra veiksmingas būdas nukreipti mažesnį abs. Liege ant nugaros ant grindų. Padėkite rankas, delnus žemyn po apatine nugara. Pakelkite abi kojas vienu metu, kol jie statmenos grindims, tada nuleiskite juos žemyn. Norėdami padidinti sunkumus, kai nusileidžiate kojas atgal į grindis, užfiksuokite vieną colį virš grindų ir dar kartą pakelkite kojas iš šios padėties; Taip pat galite pabandyti modifikuotus dviračių trinimus. Pradėkite gulėti ant motinėlės ar prausyklos. Jei esate ant kilimėlio, padėkite putų voleliu arba pagalvę pagal apatinę nugaros dalį. Jei esate ant stendo, turėtumėte būti ant krašto, taigi jūsų kojos kabo. Švelniai ištraukite savo pečių šalį iš motinos, todėl esate krizės padėtyje. Padėkite vieną kelio link savo krūtinės, tada lėtai persijungti kojas užbaigti vieną kartą. Jei jaučiate skausmą apatinėje nugaros dalyje, atlikite treniruotę su šiek tiek aukštesnėmis kojomis ore, sulenkite kelius. Jei skausmas nesikaupia, nutraukite šį pratimą.