Kaip greitai gauti mažesnes šlaunis

Jūs negalite vietoje sumažinti savo šlaunų. Tačiau visur galite deginti riebalus, įskaitant jūsų šlaunis, su širdies veikla ir jėgos treniruotėmis. Jei norite prarasti šlaunų dydį per maždaug tris dienas, svarbu nustatyti sveikus riebalų nuostolių tikslus ir maksimaliai išnaudoti savo treniruotės seansus su didelio kaloringumo kardio veikimu. Šie gyvenimo būdo pakeitimai padės pasiekti jūsų šlaunies ir riebalų nuostolių tikslus.

Nustatykite šlaunų riebalų mažinimo tikslus. Greičiausias riebalų kiekis turi būti 2 svarai. Kas savaitę, rekomenduoja MedlinePlus. Tai tris dienas truputį mažiau nei riebalų. Pasiekite šį tikslą kasdien mažindami 1000 kalorijų.

Sumažinti kalorijų suvartojimą, kad paduosite šlaunų riebalus. Sunku išleisti 1000 kalorijų per parą per pratimus. Naudokite mažesnę kalorijų dietą, kad padėtumėte pasiekti šį tikslą. Pavyzdžiui, valgykite 600 mažiau kalorijų per parą ir treniruočių deginti 400 kalorijų. Pasirinkite maisto produktus, kuriuose yra mažai kalorijų, pavyzdžiui, vaisių, daržovių, nesmulkintų grūdų ir mažai riebių pieno produktų.

Pasirinkite didelio intensyvumo širdies veiklą, norėdami sudeginti daugiausia kalorijų per treniruotes. Pavyzdžiui, vaikščiojimas 3,5 mph degina tik 148 kalorijas per 30 minučių už 155 svarų žmogaus, pagal Harvardo sveikatos leidinius. Tačiau, jei 30 minučių ritininis plunksnas, kalorijų deginimas padidėja iki 260 kalorijų. Arba paleiskite pusę valandos kelis freestyle ragus baseine ir deginkite 409 kalorijas.

Tone šlaunų su plie treniruotėmis. Pradėti stovint, kai kojos yra šiek tiek platesnės už pečių plotį. Ištieskite rankas priešais kūną iki peties aukščio. Nuleiskite pirštus nuo savo kūno ir nuleiskite į tvirtą padėtį. Laikykite savo tailbone, pritvirtintą žemyn ir savo kelius už kulkšnių. Grįžkite į pradžią ir pakartokite šį pratimą vieną minutę.

Kramtyti su pratybų rutuliu, kad galėtumėte tavo šlaunis. Pradėti stovint. Padėkite kamuolį tarp apatinės nugaros ir sienos. Nuleisk kūną kumštelių padėtyje. Laikykite šią poziciją maždaug tris sekundes ir grįžkite į pradinę padėtį. Per treniruotę pakartokite šį pratimą penkis kartus. Kai tampate stipriau, pakartokite 12 kartų.