Kaip greitai prarasti svorį be didelių gabaritų

Šios vasaros metu jūs norite kažko daugiau nei išmesti rezervuaro talpos, tačiau stori rėmeliai leidžia jums suvokti, kai einate rankovėmis. Tačiau negalima atrinkti riebalų jūsų rankose. Tik visapusiška svorio netekimo programa, apimanti širdies ir kraujagyslių pratybas, stiprumo treniruotes ir mažesnio kaloringumo dietą, padės jums visiškai išmatuoti, įskaitant rankas. Parduodami riebalus, esančius dideliais kiekiais, nėra jūsų idėja nusiraminti, bet žinokite, kad šis režimas neturi sukelti didelių raumenų.

Kaip pasireiškia riebalų nuostoliai

Kai kuriose vietose yra daugiau riebalų ląstelių, tokių kaip pilvas, šlaunys ir viršutiniai ginklai, susikaupimas, bet jūsų kūnas riebalų ląstelėse visame kūne saugo riebalų kiekį. Genetika ir hormonai vairuoti, kur jūs iš esmės saugo riebalų ir kaip jūs jį prarasti. Kuriant kalorijų deficitą valgydami mažiau kalorijų, nei reikia, jūsų kūnas nukreipia šias riebalines ląsteles energijai gaminti. Kai praranda svorį, jūsų kūnas traukia trigliceridus iš riebalų ląstelių visame kūne, o ne toje srityje, kurioje norite susitraukti . 1971 m. Tyrimas parodė šį tašką, kai jis išbandė riebalus tenisininkų ginklams. Jei vietoje treniruotės teorija būtų gyvybinga, šių žaidėjų dominuojantys ginklai būtų žymiai plonesni nei kiti, bet tai nebuvo taip. Naujausias tyrimas, paskelbtas 2013 m. “Stiprumo ir kondicionavimo tyrimų žurnale”, parodė, kad 12 savaičių trukmės treniruočių treniruočių per savaitę atlikimas vienoje kojoje nepakeitė dalyvių riebalų pasiskirstymo apatinėje kūno dalyje. Tačiau šis pratimas sumažino dalyvių viršutinį kūno riebalų kiekį.

Valgyk kokybišką dietą, kad galėtumėte daryti tavo ginklus

Jei norite prarasti riebalų kiekį – taip pat ir iš savo rankų – turėsite sukurti energijos deficitą valgydami mažiau kalorijų nei deginate. Norėdami nustatyti savo kasdienius kalorijų poreikius, pasikonsultuokite su internetiniu skaičiuokliu, kuriame atsižvelgiama į jūsų dydį, lytį, amžių ir veiklos lygį. Atskaičiuokite 250-1 000 kalorijų iš šio skaičiaus, kad nustatytumėte, kiek jūs turėtumėte valgyti kasdien, kad prarastumėte nuo 1 iki 2 svarų per savaitę. Svarbu maistą ne mažiau kaip 1200 kalorijų per dieną, jei esate moteris arba 1800, jei esate vyras, kad jūsų medžiagų apykaitos sutrikdymas būtų pakankamai maistingas. • Pradėkite mažinti kalorijas, mažindami kaloringus, mažai maistingus maisto produktus, Tokius kaip cukrus ir rafinuoti grūdai, ir vengti maisto produktų, tokių kaip desertai, soda ir baltoji duona. Sutelkite dėmesį į visą, neperdirbtą maistą, pvz., Šviežią produkciją, liesą baltymą, mažai riebius pieno produktus ir sveikus grūdus. Kai pjausite kalorijas ir sumažinsite svorį, galite pastebėti, kad pradžioje sumažės kitų sričių nei jūsų rankos. Tai yra svorio netekimo proceso pobūdis. Paprastai pirmoji vieta, kurią įgijote, yra paskutinė vieta, kurią prarasite. Jei jūsų rankos visada buvo griežtos, turėsite būti kantrūs savo rezultatams. Galų gale jie sulėtės, bet galbūt ne taip greitai, kaip norite.

Gaukite judėjimą, kad prarastumėte svorį

Veikia programa, net jei ji veikia jūsų kojas, yra geresnis būdas liekninti savo rankas, negu rankos ratai ir garbanos su 1 svaro svorio. Širdies ir kraujagyslių pratybos padidina kasdienį kalorijų deginimą, padidina jūsų energijos deficitą ir paskatina riebalų nuostolius. Veikia ne vienintelis pasirinkimas – plaukimas, važiavimas dviračiu, kikboksas, greitas vaikščiojimas ir elipsės pratybos yra visos kardio veiklos. Tikslas judėti, apimantis didelius kūno raumenis, ilgesnį laiką padidina jūsų širdies ritmą ir išjuokia prakaitą. Jei norite prarasti svorį, stenkitės, kad per savaitę būtų atliekama tokio tipo judėjimo trukmė 250 minučių ar ilgiau; Armometriniai rankšluosčiai ir rowing mašinos suteikia alternatyvių kardio pratimų, kurie gali padėti išryškinti tamsesnes rankas, kurios gali atsirasti, kai jūs neteksite papildomų riebalų. Šie specialūs užsiėmimai tiesiogiai neuždega riebalų ant rankų, bet jie padeda jums deginti kalorijas, todėl gali sumažėti riebalų kiekis.

Stiprumas – traukinys, kad gautų liesas, o ne didžiulius

Stiprumo mokymas yra reguliariai rekomenduojamas kaip svorio praradimo įrankis. Tai padeda jums išlaikyti liesos raumenis, kad jūsų metabolizmas išliktų atviras ir raumenys degtų daugiau kalorijų, nei riebalai. Viena ketvirtadalio kiekvieno svaro, prarasto be jėgos, mokymas ateina iš raumenų. Stiprumo mokymas tiesiogiai neuždega riebalų, bet atskleis liesos, tonizuotus raumenis, nes jūs sumažinsite svarų. Negalima nusimesti nuo svorio, nes esate susirūpinęs dėl besivystančių iškilusių bicepsų vystymosi. Moterims paprastai yra per daug cirkuliuojančio estrogeno, kad būtų galima sukurti didelius raumenis. Sporto salėje reikia daug valandų, tikslūs valgymo planai ir kartais papildai atrodys kaip moteriškas kūno statybininkas. Vyrams būdingas didesnis raumenų kiekis negu moterims, o raumenų masė gali kauptis greičiau, tačiau ji vis dar užima kalorijų perteklių ir strateginį kėlimo planą, kad pasiektų net 1 svarą raumenų; prisiimkite tik du ar tris atsparumo treniruotes per Savaitę, kurioje kreipiamasi į rankas, kartu su kitomis pagrindinėmis raumenų grupėmis, pvz., Nugaroje, krūtinėje, kojose, klubuose ir abs. Tik vienam aštuonių ar dvylikos pasikartojimų, pasitelkiant pasipriešinimą, kuris sunkiai veikia kiekvieną iš šių raumenų grupių, pakanka palaikyti liesos raumens masės palaikymą ir pagerinti raumenų funkciją ir toną. Hantelius, štangus, svorio mašinas ir kettlebells – tai visi įrangos variantai. Jei norėtumėte vengti geležies, naudokite gumos atsparumo juostas arba savo kūno svorį.