Kaip gydyti plaukus su vitaminu e

Jūs jau žinote, kad vitaminas E yra svarbi maistinė medžiaga ir antioksidantas. Pasak Merilendo universiteto Medicinos centro, vitaminas E natūraliai randamas daugelyje maisto produktų, tokių kaip riešutai ir saulėgrąžų sėklos. Jis tiekiamas kaip maisto papildas aliejaus kapsulių pavidalu. Norint išauginti sveikus plaukus, svarbu į savo dietą įtraukti pakankamai vitamino E. Taip pat galite naudoti vitamino E kapsules, kad sukurtų namus, gydomąją formulę, skirtą sausiems, pažeistiems plaukams ir susmulkintiems galams ištaisyti.

Valgyk maisto produktus, turimus vitaminu E, tokius kaip brokoliai, špinatai, riešutai ir žemės riešutų sviestas. Dietinių papildų biuras siūlo, kad vidutinis suaugęs žmogus turi 15 mg vitamino E per dieną. Kad jūsų dieta būtų pakankamai vitamino E, ji padeda ištaisyti plaukus iš vidaus, nes tai padeda skatinti deguonies įsisavinimą ir padidina kraujotaką prie galvos.

Padarykite gydomąjį vitamino E gydymą vietiniam vartojimui. Pasak autoriaus ir homeopato Melanie Grimes’o, 2010 m. Svetainėje “Natural News” rasti straipsniai, galite naudoti vitamino E aliejų sausiems plaukams gydyti ir plauko šeriai gydyti. Ištraukite galus iš dvidešimt ar daugiau vitamino E kapsulių. Priklausomai nuo jūsų plaukų ilgio, gali reikėti daugiau kapsulių. Išspauskite kapsulių turinį į nedidelį dubenį. Vitaminas E yra lipnus, todėl atidžiai elkitės su jais, kad neplėstumėte aliejaus ant subtilių ar lengvai dėmių paviršių.

Prieš šampūną prie savo plaukų tepkite natūralų vitaminą E. Masažas alyvą į plaukus ir galvos odą, ypatingą dėmesį skiriant sausiems arba suskaidytiems galams. Švelniai nuplaukite plaukus naudodami plačiąją dantų šuką. Padengti savo plaukus dušo dangteliu, kad padėtų aliejui geriau įsisavinti. Palikite alyvą plaukams bent valandą, kad aliejus įsiskverbtų ir padengtų jūsų plaukų šachtą.

Kruopščiai plaukite plaukus švelniu, švariu šampūnu, praturtintą vitaminu E. Šampūnai, kurių sudėtyje yra vitamino E, neleidžia jūsų plaukams drėgmės ir švelniai valo jūsų plaukus, drėkinant ir papildomai supilkite vitaminą E.

Į savo plaukus tepkite kondicionierių, kuriame yra vitamino E. Daugelyje drėkinamųjų kondicionierių jau yra vitamino E, nes jie apima ir saulėgrąžų, ar riešutų ar migdolų ekstraktus. Ieškokite kondicionierių, pažymėtų kaip drėkinanti medžiaga, ir perskaitykite etiketę, kad sužinotumėte, ar jame yra šių ingredientų. Palikite kondicionieriui ant jūsų plaukų 5-10 minučių ir gerai nuplaukite šaltu vandeniu.