Kaip ilgai man šokti deginti 500 kalorijų?

Jūs niekada negalėsite dalyvauti konkurse “Taigi jūs manote, kad galite šokti”, bet jei leisite savo vidinei šokių divei žaisti, galite sudeginti rimtas kalorijas. Šokis yra puiki aerobinio kondicionavimo forma ir kai kuriems žmonėms malonus, kad jie nemano, kad tai treniruotės. Sudegintų kalorijų skaičius priklauso nuo jūsų svorio, kiek laiko šokaite ir kiek intensyviai treniruojate.

Pasak Nacionalinio širdies, plaučių ir kraujo instituto, šokiai gali suteikti širdies ir kraujagyslių ligų, kurios gali sumažinti koronarinės širdies ligos riziką, mažinti kraujospūdį ir padėti valdyti jūsų svorį. Jis taip pat yra svorio, kuris pagerina kaulų tankį, raumenų jėgą, koordinavimą ir pusiausvyrą. Be to, daugelis žmonių patyrė psichologinę naudą iš šokių. Tai sumažina stresą ir nuovargį, gerina energiją ir nuotaiką, taip pat gali padidinti pasitikėjimą savimi.

Pasak “Harvardo sveikatos”, žmogus, sveriantys 155 svarus, turėtų atlikti greitą šokių salėje maždaug vieną valandą ir 25 minutes, kad galėtų šerti kiek daugiau nei 500 kalorijų. Jei šis asmuo atliktų lėtas šokių, jie turėtų šokti maždaug dvi valandas ir 25 minutes 500 kalorijų. 155 svarų asmeniui reikės atlikti aerobinį ar greitą šokį maždaug vieną valandą ir 10 minučių, kad galėtų sudeginti maždaug 500 kalorijų.

“Zumba” netyčia buvo sukurta fitneso instruktoriaus Alberto Perezo, kai jis pamiršo praleisti savo tradicinę aerobikos muziką į vieną klasę. Jis improvizavo savo kuprine savo muzikinių juostų derinį, į kurį įtraukta salsa ir merengės muzika, su kuria jis auga. Lotynų įkvėpta šokių programa leidžia muzikai perkelti jus į energingą, bet lengvai sekančią žingsnį. Su “Zumba” 150 svarų per valandą degins 540 kalorijų per valandą.

Jei tiesiog šokaite, pradėkite nuo pradžios klasės, kad sumažintumėte sužalojimo riziką, ir sutelktumėte dėmesį į lankstumą ir pusiausvyrą, prieš pradėdami judėti dideliu atstumu. Kadangi yra tiek daug skirtingų šokių ir šokių ir fitneso klasių stilių, turėtų būti lengva rasti kažką, kad atitiktų jūsų tikslus, pageidavimus ir tinkamumo lygį.

Šokio privalumai

Kalorijos sudegintos

Zumba

Atsargiai