Kaip išlaikyti savo kojines baltas

Baltos kojinės yra ypač linkusios dėmėms ir spalvoms. Skirtingai nuo baltos marškinėlių ir net kelnių, kojinių nuolatinis kontaktas su prakaitu, blogėjančių batų vidus, purvinas grindys, purvas ir visi kiti medžiagų daiktai, be to, žmonės vaikšto be batų, todėl lengvai praranda tikrą baltumą ir ryškumą. Tačiau kai kurie iš šių poveikių gali būti pakeisti ir švarus baltų kojinių išvaizda atkurta paprasta priežiūra.

Pabandykite penkias minutes baltos kojinės dideliu stikliniu maišymo dubeniu arba kibiru, kuriame yra 1/4 puodelio reguliaraus baliklio, praskiesto 1 galonu šalto vandens.

Išskleiskite kojines didelėje indaple, kad išvengtumėte išankstinio valymo produktų išsiliejimo. Dėvėkite latekso virtuvės pirštines, įpilkite nedidelio kiekio ištirpusio balinimo produkto su santykinai mažu aktyviu hipochloritu, pvz., “Clorox® Ultimate Care Bleach”, ir judėkite aplink kojines, jei reikia, užtikrinkite, kad atsirastų atspalvių. Jei norite, jūs galite sukrauti kojines taip, kaip su jais elgsitės, kad sutaupytumėte vietos.

Iš anksto paruoštos kojinės iš padėklo perkelkite tiesiai į skalbyklę. Nuplaukite kojines visomis apkrovomis su panašios spalvos, naudodami 3/4 puodelio reguliarų baliklį, kuris yra pridėtas prie karšto vandens.

Kruopšciai praplaukite indą ir pirštines.