Kaip kepti ribeye keptuvę

Jūs kepate sausainius ir duoną, bet kai kepsiate mėsą orkaitėje, naudodami seklių, nepadengtą indą be skysčio, vadinama kepimu. Ribežio kepsnys yra be kaulo ir turėtų būti skrudinta orkaitėje, kad būtų galima gauti optimalią tekstūrą ir skonį. Tai yra pats švelnus jautienos gabalas iš karvės šonkaulių ir sėdi tarp krūvos ir trumpo nugarinės. Po valgio, laikykite šaldytuve dengto indo dangtelį iki keturių dienų.

Įkaitinkite orkaitę iki 350 laipsnių F.

Išrinkite savo riebių keptuvę. Palikite jį sausa rub iš žolelių, prieskonių ir kitų ingredientų, pavyzdžiui, rudojo cukraus arba kosherio druskos. Pabarstykite sausą riebalą ant mėsos paviršiaus. Valykite mėsą rankomis, tarsi švelniai masažuojate. Uždenkite mėsą plonu, lygiu džiūvėsėlio danga.

Paruoškite savo ribeye keptuvę kepimui. Suraskite seklią kepimo skardą. Į keptuvę įdarykite riebių keptuvę su riebalais padažu, kad gautumėte daugiau sultingos mėsos. Išimkite savo krosnyje neapsaugotą mėsos termometrą. Įdėkite jį į storiausią kepsnių dalį ir palikite ją visą kepimo procesą. Ribežio kepsnys įdedamas į orkaitę. Nepilkite skysčio į keptuvę arba neskaldykite mėsos. Neuždenkite indo.

Patikrinkite temperatūrą, esančią jūsų sūrio kepsnyje, per paskutinę rekomenduojamo valgio metu, kad mėsa būtų pagaminta tiksliai taip, kaip to norite. Iškepkite keptuvę iš orkaitės, kai temperatūra yra nuo 5 iki 10 laipsnių žemiau galutinės temperatūros. Galutinė kepimo temperatūra “Fahrenheit” yra 145 laipsnių vidutinė retai, 160 laipsnių vidutinė ir 170 laipsnių gerai padaryta.

Kepkite 3-4 kg. Ribeye kepta 23-30 minučių už svarą. Kepkite 4-6 lb. Ribeye kepta 18-20 minučių už svarą. Kepkite nuo 8 iki 10 svarų. Ribeye kepta 13-15 minučių už svarą. Naudokite šiuos laikus kaip gaires, bet pasitikėkite savo mėsos termometru, kad pasiektumėte norimą troškimą.

Iš krosnies išimkite savo keptuvę. Išimkite jį iš lėkštės ir padėkite ant pjovimo lentos. Paimkite aliuminio folijos gabalėlį, pakankamai didžiulę, kad padengtumėte viršutinę kepimo pusę, ir padėkite palapinę į pusę. Padėkite paltuvę ant kepsnio viršuje, kol paliksite 10-15 minučių sėdėti ir pasieksite galutinę temperatūrą.