Kaip laikyti zefyrai krispies gydo švieži ilgiau

Nors žalizuotų ryžių Krispies dažnai gydomi, jie nėra pakankamai ilgi, kad galėtumėte nerimauti dėl šviežumo, kitais atvejais jums gali prireikti juos iš anksto užsisakyti vakarėliams ar ypatingoms progoms. Jei taip yra, laikykite juos švieži, kol ypatinga diena yra labai svarbi. Svarbus vaidmuo tenka kokybiškoms sudedamosioms medžiagoms, taip pat saugojimo būdams, temperatūrai ir drėgmei, kai norima išlaikyti švarius ir kramtomus gėrimus.

Padarykite savo makščius “Krispies”, gydydamas šviežius ingredientus. Patikrinkite savo grūdų, sviesto ir maistą galiojimo laiką. Išdžiovinus skumbres ar pasenusius javus, jie gali turėti įtakos jūsų gėrybių šviežumui dar prieš juos.

Išsaugotą makšmolą laikykite “Krispies” kambario temperatūroje hermetiškoje talpyklėje iki dviejų dienų. Pasirinkite pakankamai didelį konteinerį, kuriame būtų saugomi visi jūsų malonumai, tačiau pakankamai mažas, kad nebūtų per daug vietos. Kuo atviresnė erdvė paliekta talpykloje, tuo didesnė ekspozicija, kurią gydo oras. Tai padidina riziką, kad jūsų gydymas dingsta ir taps sunku.

Padėkite savo makščius “Krispies” gydo viename sluoksnyje per grįžtamą šaldiklio maišelį, jei reikia išlaikyti juos švieži ilgiau nei dvi dienas. Kai gydymas yra maišelio viduje, išspauskite visą perteklinį orą ir padėkite į šaldiklį iki šešių savaičių. Kai esate pasirengęs atlikti gydymą, išimkite jas iš šaldiklio ir palikite kambario temperatūroje 15 minučių.