Kaip natūraliai sumažinti visceralinius ir poodinius pilvo riebalus

Galite manyti, kad visi riebalai yra sukurti lygūs, tačiau taip nėra. Poodiniai riebalai yra tai, ką jūs žandote aplink skrandį, klubą, šlaunis ir gluteles. Poodiniai riebalai laikomi mažiau pavojingais nei visceraliniai riebalai, esantys jūsų kūne, aplink pilvą ir vidinius organus. Visceraliniai riebalai padidina jūsų rimtų sveikatos sutrikimų ir ligų, tokių kaip diabetas, širdies ligos ir vėžys, riziką. Pasitarkite su savo gydytoju, kad nustatytumėte tinkamą dietą ir pratybų planą, kuris geriausiai atitinka jūsų dabartinę sveikatos būklę.

Sumažinkite kalorijų kiekį savo dietoje. Vienas svaras riebalų yra 3500 kalorijų, todėl, norint prarasti 1 svarą riebalų per savaitę, jūs turite išmesti 500 kalorijų per dieną nuo normalaus, reikalingo kiekio. Sumažinkite greito maisto ir nesveikų užkandžių, tokių kaip lustai, slapukai, spurgos ir saldainiai.

Valgyk sveiką, gerai subalansuotą mitybą, kurioje yra vaisiai, daržovės ir sveiki grūdai.

Atkreipkite dėmesį į porcijų dydžius. Pasirinkite nedidelį gėrimą per didelį, kai jis yra restorane ar kavinėje. Namuose atkreipkite dėmesį į mitybos etiketes, nes tai paaiškina, kiek kalorijų, natrio, cukraus ir riebalų randama vienoje porcijoje. Jei nesate tikri, kas sudaro porcijos dydį, maistą įdėkite į mažesnę plokštelę.

Sugrąžinkite gėrimus. Gerti vieną 20-oz. Butelis sodos per dieną gali pakuoti iki 26 svarų. Riebalų ant jūsų kūno per vienus metus. Pakeiskite sodą, lattes ir energetinius gėrimus vandeniu. Pridėti citrinos arba kalkių išspaudą, jei jums nepatinka vandens skonis arba išbandykite seltzerio vandenį.

Pratimas. Ligų kontrolės ir prevencijos centrai rekomenduoja, kad suaugusieji nuo 18 iki 64 metų per savaitę dalyvautų 150 minučių vidutinio intensyvumo fizinio aktyvumo. Eikite į treniruoklių salę, važiuokite dviračiu ar plaukite. Organizacija taip pat rekomenduoja stiprumo mokymo veiklą bent dvi dienas per savaitę.

Stresas mažesnis. Lėtinis stresas kelia jūsų kūną “kovos ar skrydžio” režimu, taip sumažindamas jūsų metabolizmą ir padidindamas jūsų kūno atsargų riebalų kiekį. Tai taip pat gali sukelti jums persivalgyti. Rasti būdus, kaip atleisti stresą ir įtampą. Sužinokite giliųjų kvėpavimo būdų, užsirašykite jogą ar rašykite žurnale.

Miegokite daugiau. Negalima gauti pakankamai poilsio gali sulėtinti jūsų medžiagų apykaitą ir sukelti svorio padidėjimą. Gaukite bent septynias ar aštuonias valandas miego naktį.