Kaip numesti svorio 14 metų amžiaus

Visais laikais tarp jaunų žmonių yra nutukimas, todėl svarbu, kad paaugliai būtų linkę pasirinkti sveiką gyvenimo būdą, kad jie galėtų geriau išlaikyti savo kūno tipą. Paaugliai turėtų būti skatinami ignoruoti žiniasklaidos nesveikų idealų ir ypač liesos tendencijos, pateikiamos žurnaluose, filmuose ir populiariose kultūrose, o vietoj to siekti sveiko svorio, kad sumažėtų jų sveikatos problemų, tokių kaip antrojo tipo diabetas, rizika.

Būk realistiškas. Neleiskite paaugliams ieškoti įžymybių ar modelių įkvėpimui bandant numesti svorį. Pasikonsultuokite su gydytoju arba dietologu, kad nustatytumėte pagrįstą ir sveiką svorio diapazoną.

Skatinkite protingus mitybos įpročius. Svorio mažinimo raktas suvartoja mažiau kalorijų nei kasdien sudeginama. Tuo remdamasi, paauglius reikia įspėti, kad išvengtumėte dietos, kurioms esant reikia labai sumažinti kalorijų kiekį. Priklausomai nuo jų aktyvumo lygio, apskaičiuotas kasdienio kalorijų suvartojimas turi išlikti sveiki, nuo devynių iki aštuoniolikos ir 1800 metų mergaitės turi būti nuo 1600 iki 1800 kalorijų, o berniukams – 2200 kalorijų, taip pat nuo devynių iki aštuoniolikos. Paauglys geria daugiau vandens. Prekybinis riebus maistas sveikiems užkandžiams, pavyzdžiui, vaisių ir daržovių. Sustabdykite juos valgydami, kai jie yra visiškai ar jausmingi, ir padeda jiems išspręsti emocijas kitais būdais, pavyzdžiui, vaikščiojant ar rašant apie savo jausmus žurnale. Žiūrėkite porcijų dydžius, kad įsitikintumėte, jog jūsų paauglys nevalgo per daug. Neleisk jiems praleisti pusryčius.

Paimkite paauglius. Dirbdami fiziškai, kad jie tikrai mėgausitės, jie užtikrins, kad jie tvirtai laikysis. Jei jie nėra sportinio tipo, paskatinkite juos atlikti nedidelius pakeitimus, pvz., Laiptelių vietoj lifto ar vaikštant į mokyklą, o ne važiuoti. Rekomendacijos, kaip išlikti sveikiems, rodo, kad paaugliai kasdien turėtų siekti ne mažiau kaip 60 pratimų. Sumažėjus svoriui, ši suma gali būti padidinta arba treniruotės intensyvumas gali būti padidintas.