Kaip nustatyti lankstumo tikslus

Jūsų lankstumas gali būti priskiriamas prie genetikos, lyties, amžiaus, kūno formos ir dabartinio lankstumo lygio. Kai jūs sulaukiate, jūsų lankstumas gali pradėti mažėti, ypač jei esate neaktyvus. Jūs galite pagerinti savo lankstumą, reguliariai mokydami. Lankstumo ugdymo nauda apima mažesnę traumos riziką, geresnę laikyseną, didesnę judėjimo laisvę, sumažina raumenų įtampą ir skausmą bei fizinį ir psichinį atsipalaidavimą. Lankstumo tikslų nustatymas gali padėti jums siekti daugybės lankstumo.

Sukurkite trumpalaikius tikslus. Nuspręskite, kiek norėtumėte pagerinti savo lankstumą. Įrašykite savo tikslus užrašinėje arba kompiuteryje. Atkreipkite dėmesį, kokius pratimus jums reikės atlikti, kad pagerintumėte lankstumą, kiek dienų per savaitę reikės atlikti tuos pratimus, kiek laiko trunka kiekvieną pratimą ir kiek savaičių.

Nustatykite ilgalaikį tikslą. Nuspręskite, kokią naudą norėtumėte pasiekti ilgalaikiu lūkesčių mokymu. Įrašykite savo tikslus. Pasirinkite pratimus, kuriuos turėsite atlikti, kad pagerintumėte lankstumą ir įrašytumėte juos. Nuspręskite, kiek dienų per savaitę reikės atlikti tuos pratimus, kiek ir kiek mėnesių.

Kiekvieną savaitę peržiūrėkite trumpalaikius tikslus ir vieną kartą per mėnesį – savo ilgalaikius tikslus. Būkite pasirengę pakeisti savo strategiją, jei anksčiau ar vėliau nei tikėjotės įvykdėte savo tikslus.