Kaip padaryti pilką žąsį martini

Nors tradiciniai martini yra džinas, vermutai, apelsinų kartaukai ir alyvuogių, degtinė tapo mėgstamu pakaitalu ir siūlo platų skonio martini variantų. Carrie, Samantha, Charlotte ir Miranda dažnai sipped Gray Goose Cosmopolitan, nes jie aptarė savo datas “Seksas ir miestas”. Grey Goose – tai aukščiausios klasės degtinės, pagamintos Prancūzijos konjakuose, pagamintos iš prancūziškų kviečių. Distiliacija atliekama penkiais etapais, kurie apima filtravimo šaltinio vandenį per šampano kalkakmenį. Ši prekė taip pat yra kriaušių, apelsinų ir citrinų skonių.

Chill martini stiklines šaldytuve. Užpildykite kokteilių maišytuvu ledu. Turėkite visus savo ingredientus. Užlenkite alyvuoges ant alyvmedžių kirtiklių, kad puoštų savo martini.

Padarykite klasikinį “Gray Goose martini”. Įdėkite 1 dalį sauso vermuto, kad padengtumėte ledo kokteilių purtyklėje. Suplakite ir išleiskite perteklių. Įdėkite 4 dalis degtinės ir porą brūkšnelių apelsinų karčiųjų. Paimkite kokteilio purtyklę ir sukuokite ją tarp rankų apie 90 sekundžių. Nejudinkite. Įtrinkite į atšaldytą martini stiklą. Viršuje matysite atšaldytus kristalus. Garnyras su alyvuogių.

Padaryk pilką žąsią “L’Orange Cosmopolitan”. Sultys 1/2 kalkės į ledinę kokteilių purtyklę. Įpilkite 3 dalis pilkosios žąsies L’Orange skonio degtinės ir 1 dalis apelsino likerio. Pridėkite tik spanguolių sulčių skonį, kad atspalvintumėte šviesiai rausvą degtinę. Suplakite kokteilį ir padėkite į atšaldytus Martini akinius. Garni apelsino žievelę arba citrinos lazdelę.

Padarykite citrinų lašą su pilka žąsa “Le Citron” skonio degtine. Supilkite citrinų gabalėlį šalto šaldyto martinio stiklo krašto ir padengti cukrumi. Įpilkite 2 dalis Pilka žąsų “Le Citron” degtinės, 3/4 porcijos apelsinų skysčio ir 1/2 porcijos paprastojo sirupo, kuris yra lygus cukraus ir vandens mišinys. Kruopščiai suplakite ir įmerkite į martini stiklą. Išspauskite šiek tiek citrinos ir pridėkite prie stiklo.