Kaip padidinti važiavimo greitį ir atstumą

Galų gale jūs sugebėsite greičiau dirbti ilgiau tik įregistravę reguliarius važiavimus, bet jei norite sutelkti dėmesį į greitį ir atstumą, specialieji būdai gali padėti jums. Kurdami greitį ir atstumą, klausykitės savo kūno signalų. Bėgimas virš jūsų gali būti pavojingas.

Pasak “ACE Fitness”, nors ir pridedant mylių, galite ištvermę išplėsti, retkarčiais sumažindami rida, gali padėti sutelkti dėmesį į greitį, o ne į atstumą. Kiekvieną savaitę galite pratęsti ilgesnį laiką, kad galėtumėte dirbti nuotoliniu būdu, tačiau planuojate atkūrimo savaites su trumpesniais laikotarpiais, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į greitį. Turėsite laiko ir energijos greičiau. Trumpesnėms kelioms kilometrams trumpais traukiniais turėtų pakakti, kad būtų lengviau išvystyti greitį.

Kiekvieną savaitę skirkite laiko, kad sutelktumėte tiesiogiai į geresnį greitį. Jei treniruočių intervalas trunka 10 minučių, jis greitai eina per dvi-penkias minutes, po to eikite lėtai ar vidutinio tempo metu. “ACE Fitness” rekomenduoja kartoti keturis ar šešis ciklus, kad būtų galima išvystyti greitį. “Tabata” treniruotės metu trunka 20 sekundžių, o intensyvus važiavimas – 10 sekundžių. Pakartokite šį modelį septynis ar aštuonis kartus. Kalvotam mokymui, važiuokite taip sunkiai, kaip pakeliate kalną, o tada grįžkite atgal. Pakartokite šį modelį keletą kartų.

Pridėję atstumą, sulėtinkite jūsų važiavimo greitį. Pvz., Jei jūs paprastai paleidžiate 8 minučių mylią – maždaug 7,5 mylios per valandą, galite sulėtinti iki 9 minučių per mylių greitį, kai padidinate rida. Laikui bėgant, jūs galite dirbti, kad pakelti greitį, kai jūsų ištvermė pagerėja. Laikykitės apyvartos rodiklio, kuris kiekvieną minutę užtikrina 85-90 žingsnius vienai kojai, kad išvengtumėte pasiduodančio kūno ištrynimo, rekomenduoja Chi Running. Kuo ilgiau jūsų kojos praleidžia ant žemės, tuo daugiau svorio turi palaikyti jūsų kūnas. Tai gali išstumti jus greičiau, sumažinant bendrą ridą.

Kai dirbate, kad padidintumėte greitį ir atstumą, klausykitės savo kūno ženklų, kad nesugadintumėte. Pasivaikščiokite arba sustokite, jei reikia, ir laikykitės hidratuoto, geriant 8 uncijų vandens kas 20 minučių, pagal “Fit Sugar”. Vartokite 30-60 gramų angliavandenių kas 60 minučių, kad jūsų kūnas veiktų. Jei norite ilgiau dirbti, pasilikite motyvuotai klausydamiesi naujos muzikos, stebėdami savo širdies ritmą asmeniniame monitoriuje arba dirbdami su draugais.

Trintis atstumas už greitį

Įtraukti greičio strategijas

Paimk ilgiau

Ilgesnis, greitesnis, saugesnis