Kaip pašalinti juodmedį iš lūpų

Kai jūsų veido oda susiliečia su pertekliniu aliejumi, per savo gamybą arba per savo rankas, telefoną arba riebus maistą, jūsų poros gali užsikimšti. Aliejus derinamas su negyvomis odos ląstelėmis, nešvarumais ir kosmetika, kad suformuotų mažus, kietus kaiščius jūsų plaukų folikuluose, vadinamus inkštirų aliejumi, kurie yra pradinis spuogų etapas. Kai jie tampa užkrėstomis bakterijomis, jie gali pereiti į antrąjį etapą – pilnas pūtimas, kuris gali būti ypač skausmingas ant lūpų. Juodagaliai jūsų lūpų linijoje gali ir turėtų būti pašalinti.

Nusiplauk savo veido valikliu, kuriame yra salicilo rūgšties. Pasak Naujosios Zelandijos dermatologijos draugijos, salicilo rūgštis padeda sulaužyti juodmedžius ir baltasis geles. Išplaukite šiltu vandeniu ir išdžiovinkite veidą švariu rankšluosčiu. Naudoti rankšluosčiai gali aprūpinti bakterijomis, kurios gali pabloginti spuogų problemą.

Padarykite pasta maišant 1 šaukštą. Kepimo soda su keliais lašais vandens delno ranka. Apvaliu judesiu švelniai nuplaukite akmenlę su pasta. Tai padeda išplėsti odą ir paruošti angą pašalinimui.

Užpildykite arbatos virdulį iki pusės su vandeniu ir išvirkite. Įpilkite vandens į dubenį virtuvėje arba vonios kambaryje.

Padarykite palapinę ant galvos dideliu rankšluosčiu. Apvyniokite rankšluostį horizontaliai per pečius ir patraukite kraštus virš galvos. Nusileiskite 18 colių virš dubens 10-15 minučių, kad atidarytumėte poras ir sušvelnintumėte akmenlę, kuri bus lengviau išgauti.

Apvyniokite savo rodyklės pirštų galus audiniuose ir įkiškite spaudimą į bet kurią kriauklę. Tai turėtų išstumti iš jūsų porų.