Kaip pašalinti smulkias linijas ir raukšles veido

Nors raukšlės ir smulkias linijos yra normalus senėjimo procesas, oda tampa pavargau ir gali būti svarbi kosmetikos problema, ypač moterims. Galite išvengti ankstyvo raukšlių, išvengdami saulės ir tinkamai prižiūrėdami odą, tačiau negalima išvengti raukšlių, kurias sukelia genetika ir senėjimas. Laimei, lengvi raukšlių atvejai paprastai reaguoja į gydymą be recepto ar recepto kremais. Dėl gilių raukšlių gali prireikti daugiau invazinių pašalinimo metodų.

Drėkinkite kiekvieną rytą ir naktį, kad jūsų odos drėgmė būtų sumažinta ir sumažėtų smulkias linijas ir raukšles. Tinkamai hidratuojanti oda yra plumper, kuri padeda užmaskuoti raukšles ir padaro odą labiau jaunatvišką.

Išbandykite raukšlių kremą, kuriame yra hidroksidinių rūgščių, vario peptidų, retinolio ar kinetino. Šiuose produktuose yra ingredientų, kurie veikia pašalinant veido odos paviršinį sluoksnį arba skatinant kolageno gamybą. “CNN Health” tinklalapyje teigiama, kad raukšlių kremai be recepto gali sukelti šiek tiek patobulintą vėžinių kojų ir raukšlių, kai jie naudojami kasdien daugelį savaičių.

Naudokite recepto stiprumo vaistus, pvz., Tretinoiną arba tazarotiną, kad pašalintumėte veido raukšles, kurios nesugeba reaguoti į vaistus be recepto. Kremai, kurių sudėtyje yra vitamino A, gali sukelti odos sudirginimą, deginimą, sausumą, paraudimą ir niežėjimą ir padidina odos jautrumą saulei. Dėl šios priežasties svarbu naudoti mažiausią veiksmingą dozę ir bet kuriuo metu dėvėti apsaugą nuo saulės, kai naudojate vieną iš šių vaistų.

Kiekvieną dieną dėvėkite apsaugą nuo saulės. “Sun exposure” labai prisideda prie odos senėjimo ir raukšlių, praneša “CNN Health”. Jūsų odos apsauga nuo UV spindulių apsaugo nuo naujų raukšlių susidarymo, leidžia raukšlių kremais dirbti efektyviau ir gali padėti sumažinti esamų raukšlių atsiradimą.

Perdirbkite odos dangą, kad pašalintumėte odos paviršinį sluoksnį ir pašalintumėte smulkias linijas ir raukšles. Procedūra, tokia kaip dermabrazija, mikrodermabrazija, lazerio terapija ir cheminės žievelės, pagerina odos išvaizdą, pašalinant pažeistą odą, kad jo vietoje galėtų augti jaunesni, lygausi oda.

Išbandykite injekcinius užpildus, pvz., Kolageną, riebalus ar hialurono rūgštį, kad išlygintumėte raukšles ir pagerintumėte odos išvaizdą. Įpurškimo injekcijos gali sukelti laikinus šalutinius poveikius ir paprastai turi būti kartojamos kas kelis mėnesius.

Kreipkitės į gydytoją, jei chirurginė veido procedūros procedūra gali veiksmingai pašalinti veido raukšles. Veido kirvimas pagerina odos išvaizdą pašalinant riebalų perteklių ir odą, taip pat sugriežtinant pagrindinį jungiamąjį audinį ir raumenis jūsų veidui. Veido kirtimas gali pašalinti raukšles iki 10 metų, priklausomai nuo raukšlių vietos.