Kaip patekti iš riebalų į liesą

Nesvarbu, ar norite sutaupyti bikini vasaros metu, ar kovoti su svorio padidėjimu po atostogos, išmesti svarus gali būti iššūkis. Turint tiek daug dietos, sunku žinoti, ką pasirinkti. Tačiau laikydamiesi pagrindinės sąvokos, kad degs daugiau kalorijų nei vartojate, jūs tikrai prarasite papildomų svarų. Laikykitės savo dietos ir treniruočių tvarkaraščio, kartu su kai kuriais asmeniniais patarimais, dėl ilgalaikio svorio netekimo plano.

Sumažinkite savo mitybą kasdien 500 kalorijų už kiekvieną savaitę 3500 kalorijų, kad prarastumėte 1-2 svarus per savaitę. Dėmesys liesam baltymui, pavyzdžiui, riešutams, žuviai, paukščiams, pupelėms ir kiaušiniams. Valgyk daug vaisių, daržovių ir sveiki grūdai. Praleiskite saldžiųjų skonių, sultys ir alkoholį – gerkite tik vandenį, citriną ar kalkę, jei norite skonio.

Valgyk reguliarius užkandžius, kad išvengtumėte bado. Pagalvok graikų jogurtą, riešutus, daržoves ir vaisius ir praleiskite lustai ir saldžius užkandžius. Planuokite savo užkandžius anksčiau laiko, kad išvengtumėte valgymo netinkamu maistu.

Tikslas 30-60 minučių vidutinio sunkumo aerobinio aktyvumo beveik kiekvieną dieną iš viso 150-300 minučių naudotis kiekvieną savaitę. Vaikščioti, vaikščioti, važiuoti dviračiu, žygis, plaukti ar šokti.

Atlikite stipriąsias treniruotes mažiausiai du kartus per savaitę. Stiprumo mokymas savaime užsidegs papildomas kalorijas, tačiau, nes raumenys dega daugiau kalorijų nei riebalai, ramybėje netgi sušildysite daugiau kalorijų.

Užsirašykite viską, ką valgote. Laikykitės maisto dienoraščio, kad galėtumėte sekti kiekvieną vartojamą kalorijų kiekį. Tai padės išlaikyti jus motyvuotus ir du kartus jus dominant, kol pasiimsite tą žetonų krepšį.

Dirbk su draugu, kad išlaikytumėte savo motyvaciją. Padarykite reguliarius treniruotės susitikimus su draugais, kad išvengtumėte treniruočių per dienas, kai jaučiatės mažiau motyvuotų.