Kaip praplauti savo galvos odą

Jūs įsitikinsite, kad kojos ir rankos du kartus per savaitę padaugės, ir jūs visada atsiminsite, kad švelniai nusilpsite nuo negyvos odos nuo veido, tačiau viena dažnai pamiršta oda yra galvos oda. Druska, aliejus ir augimo forma ant galvos, kaip ir bet kuri kita jūsų odos dalis, norint, kad jūsų galvos oda ir plaukai būtų sveiki, būtina periodiškai šveisti, kad ištrauktų poras. Naudokitės šveitikliu šveitikliu, kad nusiprausite galvos odą, arba nurykite savo namus. Bet kuriuo atveju, jūsų galvos oda jaučiasi minkšta, švari ir be purvo.

Sumaišykite namuose šveičiantį galvos odą su dubuo. Sumaišykite 1 šaukštą rudojo cukraus arba soda, 3 šaukštus kondicionieriaus ir 3 lašus eterinio aliejaus. Pipirmėtė, arbatos medis, levanda ir vitaminas E yra geras galvos odos pasirinkimas. Maišykite ingredientus šaukštu.

Nuvalykite plaukus šiltu vandeniu. Venkite karšto vandens, kuris gali išdžiūti odą.

Taikyti mišinį šlapiems plaukams. Valykite pirštus ant savo galvos odos per minutę ar dvi. Naudodami vidutinį slėgį, naudodami šveitimo priemonę, efektyviai pašalinkite negyvą ir sausą odą. Išvalykite plaukus, taip pat galvos vidurį ir galą, kad galėtumėte veiksmingai pasiekti visas galvos odos dalis. Ypatingą dėmesį atkreipkite į ypač sausas arba niežtinčias galvos odos dalis.

Išplaukite mišinį iš plaukų. Šampūnas plaukus ir galvos odą su švelninančiu šampūnu, tada būkite taip, kaip įprasta.