Kaip prarasti drabužių dydžius

Jūs turite akis dėl naujos suknelės, skirtos artėjančiam renginiui, bet dabar atsiranda sunki dalis – prarandama pakankamai svorio, kad patogiai tilptų į šią suknelę. Norėčiau, kaip galėtumėte, jūs negausite vienos nakties sėkmės. Vietoj to, kad jūsų pirštai kerta kaip įvykis, jie pradeda veikti, nustatydami realų pratybų tikslą, paspartindami treniruotes ir treniruojant maistą.

Pasirinkite realybę per tikėjimą

Jūs galite būti ambicingas dėl svorio, kurį tikitės prarasti, svorio, bet įsipareigokite būti realistiškas, kad išvengtumėte nusivylimo. Greitas svorio netekimas yra ne tik sudėtingas, bet ir gali būti nesveikas. Vietoj to, nuoseklus požiūris yra idealus. Planuojate prarasti nuo 1 iki 2 svarų per savaitę. Tikslus svarų kiekis, kurį reikės prarasti, kad sumažintumėte suknelės dydį, priklauso nuo suknelės pjūties. Pasak “Good Housekeeping”, tačiau, sumažinus suknelę, gali tekti prarasti nuo 10 iki 15 svarų.

Pasiruoškite prakaituoti

Galbūt turėsite viziją apie savo ypatingą suknelę galvoje, bet treniruočių drabužiai padės tau pasiekti rezultatų. Svorio netekimo treniruotės turėtų apimti kardio pratimus ir jėgos treniruotes. Kardio pratimai sukelia greitą kalorijų deginimą, kad padėtų jums prarasti riebalų, o jėgos treniruotės gali padidinti jūsų medžiagų apykaitą. Kardio pavyzdžiai yra vaikščiojimas, plaukimas ir futbolas. Tuo tarpu tvirtas mokymasis dažnai apima svorio treniruotes sporto salėje arba kūno svorio treniruotes namuose. Žvalgyk savo tvarkaraštį, kad kas savaitę leistų 300 ar daugiau kardio minų ir bent du stiprumo treniruočių seansus.

Būkite atsargūs virtuvėje

Savaitinės pratybos padidės, jei neatsižvelgiate į savo mitybą. Jums nereikia priimti dietos per se, bet sumažinti vartojamų kalorijų kiekį papildo jūsų kalorijų treniruotę. Tikslus kalorijų skaičiaus sumažinimas priklauso nuo jūsų tipiškų mitybos įpročių ir kūno tipų. Tačiau tokios strategijos kaip užkandis ant daržovių, o ne traškučiai, supjaustyti kruopštus maistas, vengti gaivieji gėrimai ir valgyti mažesnius, dažniau valgyti, yra sveiki pokyčiai.

Padaryti draugais su vonios skalę

Nuolat sverdamas gali padėti jums likti kelyje, kai prarasite svorį. Net jei nustatėte kuklią tikslą prarasti tik 1 svarą per savaitę, nacionalinis svorio kontrolės registro tyrimas parodo, kad jūsų svorio stebėjimas kasdien labiau padės pasiekti tikslą. Stebint savo kasdienę pažangą, galite prisiimti atsakomybę už savo svorį, o ne tik nustebinti, jei nesilaikysite savo tikslo. Be to, jums gali būti mažiau linkę šokolado pyrago nukniaukti, jei žinote, kad kitą rytą turite pasverti save.