Kaip priaugti svorio, norint gauti kreivių ir atrodyti seksualiai

Nors visi yra gimę su genetiškai apibrėžta kūno rūšimi – pavyzdžiui, kriaušių, obuolių ar bananų formos – gyvenimo būdo pakeitimai, pavyzdžiui, dieta ir fizinis pratimas, gali šiek tiek pakeisti savo kūno sudėtį. Tikslinimas jūsų dietos, kad priaugti svorio ir užpildyti rėmą su raumenų audiniu, gali suteikti jums kreivų išvaizdą, nors tiksliai, kaip elnias, kurį pažvelgsite į pabaigą, priklauso nuo jūsų pagrindinio kūno tipo.

Cinch savo liemens su pilvo pratimai

Padaryti pilvo pratimą pagrindine savo pratimų įprastine dalimi. Ne tik daugelis pilvo pratimų pagerina jūsų išlyginimą ir laikyseną, todėl jūs galite stovėti ir sėdėti tiesiai, kad atrodytų labiau pasitikintis, bet jie taip pat gali švelninti ir suspausti savo juosmenį, kad suteiktų jums daugiau smėlio smėlio figūros; atlikite tokius pratimus kaip šoninės plokštės, Medžio drožlės ir lunges su šoninėmis posūkiais. Tai veikia jūsų įstrižus raumenis, įskaitant korsetinius vidinius įlinkius, kurie padeda apibrėžti jūsų liemens plotą. Praktiškite keletą lentų variantų – alkūninių lentų, vienkamzdžių lentų, pėsčiųjų dangų ir lentjuostes – tonas jūsų skersines pilvo ertmes. Šis raumenis apsirengia aplink juosmenį ir dirba, kad suspaustų jūsų vidinius organus, todėl stiprinimas gali sulyginti savo abs ir šlaunies liemenį.

Sukurkite “Curvier” užpakalį ir klubus

Jūs taip pat galite kurti kreivę savo apatinėje kūno dalyje, sukurdami raumenis šlaunyse, šlaunyse ir veršeliuose. Squats ir lunges dirba visi jūsų apatinio kūno raumenys, taip pat jūsų abs ir nugaros skausmas, ir jūs turite įtraukti keletą šių pratimų variantų, kad galėtumėte dirbti savo apatinį kūną skirtingais kampais. Pabandykite pliu pritūpimus, gobtuvus pritūpimus ir pritūpęs šuolius, taip pat šonines ir garbanotas lunges, kurios ypač tonas jūsų išorinis klubo ir vidinės ir išorinės šlaunų. Ir atlikite negyvus liftai ir Rumunijos negyvus kelnaites, kad galėtum tonas jūsų kojos raumenis ir gluteles – šie pratimai padeda sukurti tą apibrėžimą tarp jūsų šlaunų ir užpakalio, todėl jūsų žvilgesys atrodo pasipūtęs. Dar labiau suimkite glutelius, naudodami stiebo stiebą, esantį ant šlaunų, kad padidėtų atsparumas. Ir pridėkite seksualių kreivių savo veršeliams su nuolatiniais veršeliais, palaikykite hantelius, kad būtų daugiau pasipriešinimo.

Palaikykite savo svorio padidėjimą dieta

Jums taip pat reikės pakoreguoti dietą, kad galėtumėte svorio. Sveika mityba padės sušvelninti jūsų treniruotes, o tai leis paruošti mitybą raumenų augimui, kuris padės jums įgyti kreivių. Siekiama lėto svorio padidėjimo maždaug nuo 1/2 iki 1 svaro per savaitę, kurį galite pasiekti valgydami 250-500 papildomų kalorijų kiekvieną dieną. Jei šiuo metu esate išlaikęs savo svorį, tiesiog pridėti papildomų kalorijų į esamą maitinimo planą, jei jūs neteksite svorio, naudokite internetinį kalorijų skaičiavimą, kad sužinotumėte, kiek kalorijų jums reikia, tada pridėkite 250-500 Šis skaičius; jūsų dieta turėtų būti iš sveikų sveikų grūdų ir liesų baltymų, tokių kaip tofu, kiaušiniai, vištiena ir žuvis, taip pat vaisiai ir daržovės, ankštiniai augalai, riešutai, sėklos ir pieno produktai. Ypatingą dėmesį atkreipkite į savo baltymų suvartojimą – jėgos treniruotės padidina jūsų baltymų poreikius, todėl turėtumėte padauginti savo svorį svarais iki 0,8, kad gautumėte paros baltymų poreikį. Už 125 svarų asmenį, tai reiškia 100 gramų baltymų kiekvieną dieną. Padauginkite savo baltymų kiekį pietų metu patiekdami kiaušinius pusryčiams, įskaitant kepta vištieną ar puodelį lęšių ar pupelių, užkandžiai ant migdolų arba mažai natrio kalakutienos raukšlių ir mėgaudamiesi lašiša, tofu ar tempeh vakarienėje.

Nustatykite realius tikslus

Pradėkite treniruočių kelionę į tinkamą kelią, nustatydami realius jūsų pažangos tikslus. Gerai suplanuota jėgos rutina leis jums strategiškai sukurti raumenis, kad padėtų jums įgyti kreivių, tačiau jūsų kūno tipas apriboja, kaip rausvumas jums atrodys, kai jūs einate į savo treniruotės planą. Jei natūraliai turėsite silpną, supermodelinį vaizdą, negalėsite pasiekti labai išprovokuoto figūrėlio su gyvenimo būdo pokyčiais, bet galite atrodyti šiek tiek daugiau rausvos, taip pat tinkamos ir sveikos. , Taip pat, kad seksualumas yra daugiau nei tik tam tikri kūno standartai. Kada jūs prižiūrėtės, atkreipkite dėmesį į tai, kaip jaučiatės sveiku, stiprus ir galingas – tai pasitikėjimas spinduliuoja ir atrodo labiau seksualus.