Kaip sukurti raumenis su sporto treniruotėmis

Jūs žinote, kad raumenų statyba pagerina jūsų išvaizdą ir kasdieninę funkciją. Tvirtesnis ir lengvesnis kūnas pagerina jūsų sportinį veikimą, gali padėti išvengti sužalojimų, pagerina kaulų tankį ir padidina pasitikėjimą savimi. Nebūtinas raumenų raumenų trūkumas, išskyrus reikalaujamą darbą. Turite atlikti viso kūno jėgos treniruotę ne mažiau kaip tris kartus per savaitę, kad sukurtumėte raumenų raumenis. Nepaisant to, eikite į sporto salę su planu, tačiau sparnavimas paprastai nesudaro puikių rezultatų.

Nurodykite tris dienas iš eilės savo jėgos treniruočių dienoms. Tarp sesijų leiskite mažiausiai 48 valandas. Tvarkykite šias sesijas kaip savo aukščiausią prioritetą: nepraleisk laiko ir nedarykite laiko, jei neturėsite kito pasirinkimo.

Suplanuokite viso kūno kasdienę sesiją. Treniruok visą savo kūną tris kartus per savaitę, kiekvieną raumenų grupę treniruojate keletą kartų, o kiekvieną treniruotę stimuliuoja daugiau raumenis skatinančių hormonų išsiskyrimo, dėl to raumenys gali augti greičiau.

Parinkti jungtinius pratimus už izoliavimo pratimus. Kombinuotieji pratimai naudoja kelis sąnarius ir raumenis su kiekvienu liftu, o tai reiškia, kad jūs gaunate daugiau iš kiekvieno žingsnio. Be to, per seansą dirbate tą pačią raumenų grupę kelis kartus, nes sportuojamos valandos. Pavyzdžiui, krūtinės spauda pirmiausia nukreipta į pectoralis major ir antriniu būdu naudoja tricepsas ir priekines deltoidijas. Pridėkite tricepsą į tą treniruotę ir vėl naudosite tricepsą kaip pagrindinį judesį ir krūtinę bei priekines deltes kaip antrinius raumenis. Kiekvienai kūno daliai nereikės treniruotis trimis ar keturiais pratimais, taigi sutaupysite laiko ir energijos, kad galėtumėte įdėti daugiau į visą treniruotę.

Atlikite tris ar šešis aštuonių ar keturių pratybų pasikartojimų kiekvienai svarbiai raumenų grupei. Pavyzdžiui, užsiimkite krūtinės presais, nugaros eilėmis, pritūpimais ir blauzdikauliais klubams ir kojoms, šoniniam pėdų pakėlimui, tricepso svorio kritimo ir bicepso garbanos. Naudokite svorį, lygų 80-85 proc. Vieno didžiausio pasikartojimo. Didžiausią svorį galite pakelti vieną kartą. Po 30-60 sekundžių tarp kiekvieno rinkinio.