Kaip sukurti savo imuninę sistemą po kovos su virusu

Jūsų imuninė sistema yra gyvybiškai svarbi bendrojo jūsų gerovės dalis. Jei jis yra silpnas, tada esate labiau linkęs susirgti ir vystyti sunkias ligas. Jei neseniai sirgote virusu, tai dar svarbiau, kad jis sugrįžtų, kad išvengtumėte kito viruso, kuris ateina į miestą. Po kovos su virusu yra keli būdai sustiprinti imunitetą.

Laikykite rankas švarus. Daugybė virusų užkrėstų dėl sąlyčio su mikrobus. Tai dažnai atsitinka, kai paliečia ką nors, su kuria serga žmogus, arba nuo rankų sukrėtimo sergančiu asmeniu. Visada nusiplaukite savo rankas, kai rankas paliejate žmonėms arba liečiate viską, ką kažkas kažko palietė. Be to, venkite liesti veido.

Pasisukite antioksidantų. Antioksidantai yra medžiagos, kurios sistemoje numalšina laisvieji radikalai, kurie yra mutantinės ląstelės, galinčios sukelti ligą. Valgyk maisto produktus, kurių sudėtyje yra daug vitamino C, vitamino D ir vitamino A, pavyzdžiui, citrusinių vaisių, raudonųjų paprikų, pomidorų, saulėgrąžų sėklų ir morkų. Taip pat galite vartoti daug vitaminų, jei negausite pakankamai vaisių ir daržovių.

Paimkite treniruotę. Pratimai jau žinomi dėl daugelio jo naudos, pavyzdžiui, svorio, raumenų jėgos, geresnio mobilumo, pagerėjusio smegenų funkcijos ir pagerėjusios kraujotakos. Tai taip pat gali padėti sukurti imuninę sistemą. Gaukite 30 minučių treniruotės penkis ar daugiau dienų per savaitę. Kai kurie pavyzdžiai yra svorio treniruotės, važiavimas, plaukimas, dviračiais ir pėsčiomis.

Iškirpkite blogus įpročius. Yra keletas dalykų, kurie gali sumažinti jūsų imunitetą ir juos reikia pašalinti iš savo įprasto. Venkite rūkyti, per daug gerti ir naudoti neteisėtas medžiagas. Ne tik jie gali sumažinti savo imunitetą, bet jie taip pat gali pakenkti jūsų kepenims, plaučiams, širdžiai ir smegenims.

Išbandykite kai kurias vaistažoles. Yra įvairių vaistažolių papildų, kurie gali būti naudojami siekiant padidinti imunitetą. Kai kurie iš jų – česnakai, ženšeniai, probiotikai, astragaliai, alavijo ir ežiuolės. Naudokite juos kaip nurodoma, nes FDA nėra jokių taisyklių dėl jų.

Neužmiršk savo miego. Miego metu jūsų kūnas taiso, atstato ir gydo. Jei negavote pakankamai mieguistumo, gali atsirasti imuniteto. Siekti septynias ar devynias valandas naktį, nes tai yra ligų kontrolės centrų nustatytos gairės.

Gerti daug vandens. Jei įvyko skrandžio virusas, yra didelė tikimybė, kad visos tos kelionės į vonios kambarį paliko dehidrataciją. Norėdami papildyti savo skysčius, gerkite iki aštuonių stiklinių vandens per dieną. Vanduo taip pat padeda išmesti toksinus iš savo sistemos, todėl nauda yra dviguba.