Kaip sumažinti giliųjų raukšles ant dãĐcolletage

Jūs praktikuojate gerą odos priežiūrą ir apsisaugokite nuo veido ir kaklo raukšlių savo kasdienėje procedūroje. Tam tikru momentu galite pastebėti, kad jūsų dekoltatinės zonos oda taip pat sustiprina senėjimo ir saulės žalą, todėl susidaro linijos ir raukšlės. Sužinokite, kokie produktai ir procedūros supilti odą ant krūtinės, sklandžiai linijas ir išvengti žalos ateityje, jei norite bet kokio amžiaus elastingą išvaizdą.

Kiekvieną dieną užtepkite raukšlių kremą savo krūtinėje. Nors kremai nebūtinai pašalins raukšles iš jūsų dekoltės srities, ieškokite produktų, pagamintų su alfa hidroksi, retinolio, vitamino C, kinetino, vario peptidų ar kofermento Q10 aktyviais ingredientais, siekiant sumažinti linijų ir raukšlių atsiradimą. Pabandykite dekoltatinius kilimėlius intensyviau gydyti. Vienu valandu padėkite šias lipnias juosteles, paprastai naudojamas randams gydyti, kad paskatintumėte kolageną išilgai ištiesio.

Pabandykite naudoti Botox ant gilių raukšlių. Nors Botox paprastai yra naudojamas veido linijoms ir raukšles, tai gali padėti sumažinti krūtinės raukšlių išvaizdą. “Cleveland” klinika tvirtina, kad “Botox” veikia slopinant raumenų susitraukimus. Injekcija “Botox” turėtų administruoti licencijuotas specialistas, kad būtų daugiau jaunatviško išvaizdos, kuris trunka nuo trijų iki keturių mėnesių.

Apsvarstykite minkštųjų audinių užpildus Minkštųjų audinių užpildai užpildo gilias linijas ir raukšles, švirkšdami kolageną ar riebalus po oda. Labai panašus į Botox, dažnai jis skirtas veidų netobulumui, bet tai turėtų padėti pašalinti raukšles iš dekoltės srities. Pasirinkite gydytoją ar dermatologą, apmokytą atlikti šią procedūrą, ir tikėtis, kad poveikis tęsis iki šešių mėnesių.

Išbandykite odos dengiamąjį plotą. Odos dangos klojimą administruoja licencijuotas specialistas per dermabrazijos ar cheminių žievelių procesus. Abu gydymo būdai pašalina viršutinį odos sluoksnį, atitinkamai, su vieliniu šepečiu arba cheminiu agentu. Pasak “Cleveland” klinikos, kai oda pašalinama, nauja oda sugeba suformuoti sveikesnę ir dažnai mažiau raukšles.

Pasitarkite su savo dermatologu apie lazerio dengimą. Šioje odos išdžiūvimo formoje lazeris naudojamas pašalinti epidermio sluoksnį krūtinėje, taip pat šilumos odos odos sluoksnį. Šis dvigubas procesas ne tik suteikia odai sveikesnę išvaizdą, bet taip pat stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą. Kai kolagenas ir elastinas statomi po oda, jie veikia kaip minkštųjų audinių užpildai, užpildydami gilesnius linijos ir raukšles.