Kaip suteikti moters jausmingą masažą

Nesvarbu, ar tai yra atpalaidavimo technika, ar kaip fortepijono dalis, jausmingas masažas yra puikus būdas didinti santykius. Jums nereikia būti eksperto masažuotoju, kad jūsų moteriai būtų malonus, jausmingas masažas. Atsipalaiduokite, atsiminkite laiką ir prisiminkite, kad pagrindinis tikslas yra ja naudotis sau. Kuo ji jausis, tuo daugiau jums patiks.

Nustatykite sceną. Pasirinkite patogų, privatų kambarį, kuriame tikrai nebus sutrikdyta. Švelnios kvapiosios žvakės jūsų mėgstamiausiųjų kvepalų kūne sukuria šiltą, viliojantį atmosferą. Turi tiekti švarius lakštus ir rankšluosčius. Pasiruoškite pagalvę ant grindų ar lovos, kad jos būtų patogios.

Į savo delnus supilkite truputį masažo aliejų ir sudrėkinkite juos, kad šildytų aliejų. Naudojant alyvą masažo metu, sumažės trintis ir suminkštės jos oda.

Paklauskite savo partnerio, kad atsigręžtumėte į veidą ir padėtumėte patogiai. Naudokitės švelniais glotniais judesiais, kad aliejus būtų paskleistas savo partnerio nugaroje, pradedant nuo pagrindo ir dirbdamas aukštyn link kaklo, prieš nusileidžiant kūno kraštuose. Patraukite savo pečius ir kaklą savo pirštais ir pirštais. Stroke rankų ir kojų ilgius, ilgintais, giliais, švelniais judesiais.

Perkelkite rankas į erogenines moters kūno dalis. Leiskite savo pirštai ganyti krūtinės pusę, kai rankas nusileidžiate jos kūno pusėmis. Išskleisk didelę širdies figūrą rankomis aplink klubą ir sėdmenis. Paleiskite pirštu žemyn šlaunų atlošus.

Sukurkite švelnius apskrito formos modelius rankomis per savo rankos kojomis. Padarykite tą patį savo vidinėse kojose, dirbdamas nuo kelio ir sustojęs prieš pasiekdamas savo genitalijas. Pakartokite tai keletą kartų, kad sukurtumėte jaudulį.

Snausti į savo partnerio ausį, kad tu nori, kad ji pasisuks į savo nugarą. Leiskite jai rasti patogią padėtį, tada atsargiai padėkite savo kojas ant savo rato. Masažuokite savo kojas, kad dar labiau atsipalaiduotumėte ir padidintumėte jos susijaudinimą, pataria Carol Queen, Ph.D., už “Cosmopolitan”. Stroke viršūnės ir pėdų padais. Paimkite kiekvieną pirštą ir nulenkite tarp nykščio ir rodyklės, stumdami pirštus į piršto apačią, dirbdami nuo didelio piršto iki mažojo piršto. Slinkite savo rodyklės pirštu tarp kiekvieno piršto sklandžiai, švelniai judant. Stroke jos padais ir pakilimus. Paklauskite jos, ar ji norėtų, kad jūs atliktumėte masažinę kūno priekinę dalį.