Kaip sužinoti, kada eiti į ligoninę dėl skausmo

Tiksli data jums suteikia bendrą idėją, kada ateis jūsų naujausias šeimos narys, tačiau negalėsite tiksliai numatyti, kada jūsų kūnas pradės tikrą darbą. Net pradėjus susitraukti, nebūtinai skubės tiesiai į ligoninę. Jei netrukus einate į ligoninę, rizikuojate nusiunti namo, kol jūsų darbas toliau taps progresu. Palaukite per ilgai ir jūs rizikuojate gimdyti, kol atvykstate arba turėsite pristatyti be skausmo vaistų, jei jūsų darbas yra per toli. Sužinokite tiesos darbo ženklus, kad nustatytumėte, kada eiti.

Apsvarstykite, kada eiti į ligoninę su akušeriu ar akušeriu prieš pradėdami dirbti. Paklauskite jos, ar pirmiausia turėtumėte paskambinti į ją ar eiti tiesiai į ligoninę. Nustatykite, kaip arti ji nori, kad jūsų susitraukimai ir kitos sąlygos eidavo į ligoninę arba paskambintų jai.

Važiuokite į ligoninę iš savo namų iki kelionės laiko. Jei kelionė yra ilga, atminkite, kad anksčiau turėsite išvykti į ligoninę, kad užtikrintumėte, kad atvykstate daug laiko.

Laiko trukmė ir atstumai tarp susitraukimų, kai jie prasideda, registruojantis laikus, kad nustatytų, ar jie yra reguliarūs ir artimoje vietoje. Ieškokite susitraukimų, kurie atsiranda nuosekliai ir artimesni, su kiekvienu kontrakto trukme maždaug minutę, kad nustatytume tikrą darbą. Daugelis gimdyvių priežiūros paslaugų teikėjų rekomenduoja skambinti, kai susitraukimai yra beveik penkias minutes.

Atkreipkite dėmesį į susitraukimų intensyvumą ir laiką. Stiprūs susitraukimai, kurie didėja intensyvumu, tikriausiai yra tikri susitraukimai. Kadangi laikas sutalpinti į ligoninę, jums gali būti sunkiau kvėpuoti per skausmą.

Stebėkite bet kokį makšties išsiskyrimą, kuris rodo tikrą darbą. Ieškokite šiek tiek kraujo iškrovos arba storos gleivių išleidimo. Skaidrus skystis, esantis nedideliu srautu arba didesnis purkštukas, rodo purtančias membranas. Važiuokite į ligoninę arba iškart kreipkitės į gydytoją, jei įtariate, kad jūsų membranos susilpnėjo.

Nedelsdami kreipkitės į medicininę priežiūrą, jei pastebėjote, kad sumažėja kūdikio judesiai arba jei kraujavimo metu su kontraktais ar be jų.