Kaip valgyti sveiką, jei nepatinka vaisiai ir daržovės

Nors daug lengviau maistą orientuoti į pica ir bulvinius bulvytojus, iš tikrųjų visi žinome, kad vaisiai ir daržovės turėtų būti mūsų mitybos pagrindai. Beveik kiekviena riebalų dieta ir sveikatos ekspertas, su kuriuo susitinkate, atspindi tą patį jausmą: valgykite daugiau vaisių ir daržovių. Jie yra mažai riebalų ir kalorijų, daug skaidulų ir pakrautas maistinių medžiagų jums reikia klestėti. Net jei jums nepatinka jų skonio būdas, jūs vis tiek galite įtraukti šiuos sveikuosius maisto produktus į savo mitybą.

Paslėpti vaisius ir daržoves jau esančiose maisto produktuose. Supilkite susmulkintus vaisius ir daržoves, kad pyragai, duona ir bandelės. Kai jie pagamins, jų skoniai taps mažiau intensyvūs. Iškepkite daržoves ir supilkite juos į sriubas, makaronus ir picos padažus bei padažus.

Kaukes vaisių ir daržovių skonį su lašais ir skiltimis. Žemės riešutų sviestas, mažai riebalų sūrio patiekalai, salsos ir pupelių lašai gali padėti užmaskuoti šviežių daržovių skonį, o jogurtas, ledai, pudingas ir vaisių lašai gali sugadinti šviežių vaisių skonį.

Išmokite virti vaisius ir daržoves naujais būdais. Eksperimentuokite su karisais, Azijos skonio, marinatų ir prieskonių deriniais, kad jūsų daržovės skonis mažiau liesos. Pabandykite naudoti vaisius pikantiškuose patiekaluose, pvz., Salotose ir kepkite bulves.

Gaukite svarbių maistinių medžiagų iš kitų sveikų maisto produktų. Sveiki grūdai, ankštiniai, mažai riebalų pieno produktai ir mažai riebalų baltymai taip pat yra puikus maitinimo šaltinis. Pridėkite šiuos maisto produktus prie savo dietos, kad sukurtumėte pusiausvyrą. Nejaučiate, kad jūs turite valgyti vaisius ir daržoves visą laiką ir visur, ko ruošiatės.

Pabandykite kokteilius. Sumaišykite su vaisiais, daržovėmis ir riešutais su pienu ar sultimis, kad gautumėte storą, kreminį gėrimą. Nors tai gali atrodyti bloga idėja, natūraliai saldūs vaisiai leidžia jums pridėti tokius dalykus kaip morkos ir net špinatai jūsų kokteilius, nesuteikiant jiems daržovių skonio. Eksperimentuokite su vaisiais ir kakavos milteliais ar daržovėmis ir tobosko padažu arba alkoholiu.