Kaip važiuoti greičiau 2 myliomis

Nesvarbu, ar turite dviejų mylių lenktynes, ar norite atsisakyti dviejų mylių laiko solo lenktynėse, galite greičiau gauti greičiau. Greičio treniruotės pagerins jūsų plaučių tūrį ir padės jūsų kūnui prisitaikyti prie greitesnio veikimo netgi tada, kai esate pavargę, imituodamas rasės sąlygas. Prieš pradėdami dirbti greitą darbą, turėtumėte turėti tvirtą bėgimo bangą, reguliarų bėgimą bent mėnesį pagal savo diržą, pataria Runner’s Resource.

Įtraukite į treniruotes treniruotes bent kartą per savaitę. Intervalai yra trumpi, intensyvūs greitaveiktai, kintantys atkūrimo laikotarpiais. Dėl dviejų mylių lenktynių, atlikite keturis ar šešis 400 metrų intervalus jūsų idealioje lenktynių tempoje. Tarp kiekvieno intervalo važiuokite arba važiuokite 400 metrų atstumu.

Ar tempą paleisti kartą per savaitę. Tempo vykdymas apima greitesnį greitį nei įprastas treniruotės treniruotės metu. Pavyzdžiui, jei jūs paprastai paleisti dvi mylių per 10 minučių, galite pabandyti važiuoti tempu, važiuodami dvi mylios 9:30 minutės eiles.

Sukurkite savo bėgimo bazę reguliariai treniruodamas daugelį savaitės dienų. Padarykite bent vieną iš savo bazės, kad galėtumėte ištvermingai dirbti ilgiau nei dvi mylių per savaitę. Ar bazė veikia ramiai ir lengvai, kad galėtumėte palaikyti pokalbį.

Įrašykite savo bėgimo laiką ir atstumus po kiekvieno treniruotės, kad stebėtumėte savo pažangą. Po kelių savaičių greitų treniruočių, turėtumėte pradėti pastebėti, kad sumažėjo jūsų paleidimo laikas. Nesijaučiavę, jei jūsų laikas svyruoja kai kuriuos, nes kiekvienas turi dienų, o sąlygos, pvz., Oras, dienos laikas ir vietovė, taip pat gali turėti įtakos jūsų našumui.

Patikrinkite savo pažangą dviejų mylių lenktynėse varžydami dvi mylios lenktynes ​​arba atlikdami dviejų mylių bandymą. Galite lenktyniauti prieš laikrodį savo taku ar dalyvauti lenktynėse dėl stipendijos ir varžybų.