Kaip virti 2 1/2-lb. Apvalios skrudintos akys

Jūs nerandate daugybės restoranų meniu apvalios kepsninės akies, nes tai yra nebrangi mėsos pjaustymas. Apvalaus akys yra gana liesos ir netinkamai paruoštos medvilnės odai pasisuks. Tačiau, tinkamai paruošus, jūs galite padaryti žvilgsnį apačioje, kaip sultingą ir sultingą kaip pagrindinį šonkaulį.

Sumaišykite prieskonius su prieskoniais. Galite išlaikyti jį paprastą druska ir pipirais arba pridėti kitų skonių, tokių kaip česnakai, rozmarinas, raudonėliai, garstyčių milteliai ar šalavijas. Išmaišykite alyvą su kepsniu. Uždenkite keptuvę plastiko apvalkalu ir šaldykite per naktį.

Nuimkite keptuvę iš šaldytuvo. Prieš pradėdami ruošti, palikite kambario temperatūroje vieną valandą. Įkaitinkite orkaitę iki 325 laipsnių.

Kepkite keletą šaukštų alyvuogių aliejaus keptuvėje ant viryklės. Per kelias minutes kepkite keptuvę iš abiejų pusių į sultis. Nuimkite keptuvę nuo šilumos.

Nurodykite keptuvę aliuminio folija. Perkelkite kepsnį iš keptuvės į keptuvę. Kepkite vieną ar dvi valandas arba tol, kol momentinio skaitymo termometras užregistruos 135 laipsnių Fahrenheitą, įdėtas į kepimo centrą. Prieš kepdami, kepkite keptuvę ir kepkite keletą minučių. Po poilsio laiko vidinė temperatūra turėtų padidėti iki 145 laipsnių.

Sulenkite lėto viryklės dugną su nuluptu, storu supjaustytu svogūnu. Svogūnai įkels skonį ir drėgmę į kietą mėsos gabalėlį. Skrudinkite ant svogūnų viršaus.

Į keptuvę įpilkite apie 1 puodelį skysčio. Galite naudoti paprastą vandenį, jautienos sultinį, konservuotą grybų sriubos grietinėlę arba konservuotus konservuotus pomidorus.

Orkaitėje

Slenkame viryklėje

Pabarstykite keptuvę su prieskoniais, pvz., Česnakais, pipirais ir rozmarinu. Virkite mažai ugnies 6-8 valandas. Prieš patiekiant patikrinkite vidinę temperatūrą mėsos termometru.