Kaip virti keptuvę greitai

Kadangi tinkamas kepimo laikas yra labai svarbus gerai pagamintam ir kvapniai pjaustytuvui, kepimo būdas ir kepimo dydis santykiu su puodžiu yra vienodai svarbūs. Gerai izoliuotas virimo puodas su sandariu dangteliu yra ypač svarbus optimaliems rezultatams. Kadangi jungiamieji audiniai ir mėsos kepimo mėsa reikalauja laiko suskaidyti, dažniausiai yra paruošimo būdas. Tačiau kruopščiai apgalvodami ir atkreipdami dėmesį į detales, nuo pat pradžios iki apdailos galima paruošti ir patiekti kepimo pyragą.

Įkaitinkite orkaitę iki 350 laipsnių Fahrenheit.

Nuvalykite 3 kg keptuvę su drėgnu skudurėliu arba drėgnu popieriniu rankšluosčiu. Pabarstykite abiejų kepsnų pusę druska ir pipirais ir palikite kambario temperatūroje, kol surinksite kitus ingredientus.

Olandijos krosnyje alyvuogių aliejus įkaitinamas vidutiniu ir aukštu šilumos kiekiu. Padažykite keptuvę į puodą ir palikite jam netrikdomą, kol jis bus turtingas, tamsiai rudas. Pasukite kepsnį ir pakartokite procesą, kol visos pusės bus puikiai išdžiūvę.

Pašalinkite mėsą iš puodo ir atidėkite ją. Sumažinkite šilumą vidutiniškai žemai ir atsargiai pridėkite vyną prie puodo. Sumaišykite su medine šaukštele, kad ištrauktumėte sudegintus mėsos gabalėlius iš puodo šonų ir apačios.

Į baką įpilkite jautienos sultinio, vandens, svogūno, česnako, lauro lapo ir gvazdikėlių, kad skystis virtų.

Išjunkite degiklį ir grąžinkite kepsnį į puodą. Uždenkite puodą dangteliu ir kepkite keptuvę ant vidurinio lentynėlio į pašildytą orkaitę.

Kepkite keptuvę maždaug dvi valandas arba kol mėsa pasiekia 170 laipsnių Fahrenheitą.