Kaip virti visą, sušaldytą krabą

Darbas su šviežiais krabais gali būti nepatogus. Jie labai greitai genda, kai jie žudomi, ir reikalauja tam tikro lygio valymo ir paruošimo. Jei jie vis dar gyvi, jie bus energingai ginti save, kai kuriais nors pavojais bus jūsų pirštai. Paprasčiau paprasčiau tiesiog nupirkti užšaldytus krabus, išvalyti ir iš anksto paruošti perdirbimo įmonėje, kol jie yra didžiausios šviežumo. Kadangi jie jau visiškai virti, jiems reikia tik švelnios kaitinimo, kol jie nebus suvalgyti.

Vykdykite 2-3 colius vandens į didelio puodo dugną. Užvirkite ir sumaišykite su garintuvo įdėkliu. Jei neturite pakankamai didelio garintuvo įdėklo, vietoj jo naudokite vielinį trivetą arba aušinimo stalą ir subalansuokite jį kiaušinių dydžio aliumininės folijos kamuoliukus, kad jūsų krabai virš vandens lygio.

Visą krabą laisvai išdėstykite savo garintuve, paliekant daug vietos, kad garas galėtų cirkuliuoti. Jei turite pasiruošti didelį kiekį, naudokite juos partijomis, o ne perkraunate garintuvą.

Uždenkite puodą. Kai garas vėl pradeda laisvoti po dangteliu, pradėkite laiką. Laikykite šaldytus krabus nuo 4 iki 7 minučių, priklausomai nuo jų dydžio, kol tvirta kojelė bus visiškai karšta, kai ją nuimkite ir atsilaikykite.

Nuimkite savo garintuvą nuo karščio ir nuimkite dangtį, atsargiai, kad išvengtumėte garo. Naudokitės žnyplėmis, kad pakelkite krabus ant servetėlių dėklo. Patiekite juos taip, kaip tai yra, arba pirma pašalinkite viršutinį apvalkalą ir plunksnų žiaunas.