Kiek toli nuo namų plokštelės iki antros bazės vidurinės mokyklos beisbolo lauke?

Nesvarbu, ar jūs žaidžiate kamuolį vidurinėje mokykloje, koledže, Babe Ruth lygoje ar pagrindinėse lygose, tu padengsi tokį patį atstumą, kai važiuosite aplink baseiną. Visi reguliavimo laukai atitinka tuos pačius matavimus toje žaidimo pusėje, tačiau laukų srityse pastebėsite skirtumus. Beisbolo deimantai mažesni žaidėjams “Little League” ir “Pony League” žaidimuose, kur tradiciniai 90 pėdų pradiniai taškai sumažinami iki 60 ir 75 pėdų.

Standartinėse aukštosios mokyklos beisbolo deimantų tarp bazių yra 90 pėdų; bazinis bėgikas, važiuodamas standartiniu maršrutu nuo namų iki antrojo, turi 180 pėdų. Atstumas per užtvanką nuo namo galo viršaus iki antrojo pagrindo yra 127 pėdos, 3 3/8 colių. Tai taip pat yra atstumas per užtvanką nuo pirmosios bazės iki trečiosios. Čerpių piliakalnio centras yra 60 pėdų, 6 colių atstumu nuo namo, o piliakalnį sudaro 18 pėdų ratas. Reguliuojamas piliakalnis yra 10 1/2 colio aukščio, lyginant su namų plokštės paviršiaus lygiu.

Yra įvairių, kai kalbama apie lauko matmenis, o tai yra viena iš priežasčių, dėl kurių kai kurie “ballparks” yra žinomi kaip “namo” parkai, o kiti yra didesnis iššūkis galiūnams. Lauko laukas apibrėžiamas kaip tarpas tarp dviejų netinkamų polių ar linijų. Neveikiančios linijos turi išsišti bent 325 pėdų nuo namų plokštės iki polių žymeklio, tačiau jos gali būti ilgesnės.

Taip pat yra taisyklių, reglamentuojančių plokščių dydį lauke. Buitinės plokštės priemonės yra 17 colių, tuo tarpu gūlei skirtos gumos priemonės yra nuo 24 colių iki 6 colių. NFSHS rekomenduoja, kad ant denio apskritimas būtų ant šono ir toli nuo namų plokštės 37 pėdų, jei tai leidžia erdvė. Ji rekomenduoja 60 pėdų atstumą nuo netyčinės linijos iki artimiausio kliūties arba nutiesti.

Nors aukštųjų mokyklų žaidėjai yra tokio paties dydžio, kaip ir pagrindiniai mokytojai, jie neveikia pagal visas tas pačias taisykles. NFSHS nustato taisykles, reglamentuojančias mokyklos vaidmenį, taip pat įrangos, įrenginių ir uniformų standartus. Organizacija skelbia patvirtintų šikšnosparnių sąrašą ir nurodo skirtumus tarp beisbolo ir “softball” taisyklių. NFSHS tinklalapyje pateikiama informacija apie trenerius, pareigūnus ir vidurinės mokyklos žaidėjus.

Beisbolas Deimantai

Lauko aikštelės

Kiti matavimai

Taisyklės