Ledai ir ketozė

Nesvarbu, ar esate mažai angliavandenių dietos dietos svorio mažinimui ar traukulių valdymui, žinote, kad tikslas yra sustabdyti ketozę, ty kai jūsų kūnas riebalų vartoja ketonams, o ne gliukozei. Jei norite sustabdyti ketozės būklę, turite griežtai apriboti angliavandenių suvartojimą, o tai reiškia, kad nėra ledų arba bent jau ne per daug.

Angliavandeniai, ledai, ketozė

Nors angliavandenių kiekis ledų porcijoje priklauso nuo skonio ir prekės ženklo, apskritai vanilinio ledų 1/2 puodelio patiekaluose yra 15 g angliavandenių. Kvotų kiekis, kurį galite valgyti dieną, kol bus ketozė, skiriasi. Dėl medicininės ketogeninės dietos, jūsų dienos karbidų kiekis gali būti toks mažas kaip 8 gramai iki 16 gramų už 1000 kalorijų. Viena populiari dietos mažai angliavandenių dietos angliavandenių suvartojimas per pirmąjį programos etapą yra ne mažesnė kaip 20 gramų per dieną ir padidėja, kai iš anksto pereinaite į fazes.

Ledai ir ketozė

Jei jums patinka valgyti ledai ir sekti dietos su mažu angliavandeniu, jums gali būti sunku toliau valgyti ledus ir likti ketoze. Bet jei jūs apribosite savo porciją – 1/4 puodelio vanilinio ledų patiekalas turi mažiau nei 8 gramus angliavandenių – gali būti, kad gerai. Tačiau, kai jūsų angliavandenių suvartojimas yra toks ribotas, svarbu, kad į jūsų dietą būtų įtraukti daugiausia sveiki angliavandeniai, pvz., Daržovės, kad maksimaliai padidintumėte dietos mitybos kokybę, taigi jūsų ledai turėtų apsiriboti tik retkarčiais.

Be cukraus ledai

Jei jums patiks valgyti ledus ir norėtumėte gauti didesnę dalį savo mažai angliavandenių dietoje, gali būti ir bevandenės ledai. Cukriniai alkoholiai naudojami saldinti ledai be cukraus. Šiems cukraus tipams sunkiau virti, o jų poveikis cukraus kiekiui kraujyje ir insulinui yra mažesnis. Nustatydamas angliavandenių kiekį savo mažai angliavandenių dietoje, galite išskaičiuoti cukraus alkoholį iš viso angliavandenių kiekio, kad gautumėte grynąjį angliavandenių kiekį, kuris yra skaičius, kurį skaičiuojate, kad išliktumėte ketozės. Pavyzdžiui, jei 1/2 puodelio patiekalas be cukraus vaniamojo ledų yra 13 gramų angliavandenių ir 4 gramai cukraus alkoholio, tada jūsų neto angliavandeniai yra 9 gramai. Jei jūsų be cukraus ledais taip pat yra pluošto, galite jį atimti taip pat.

Keto ledai

Mažas karbamido ledas, taip pat vadinamas keto ledais, taip pat yra pasirinkimas ledinkams. “Keto” ledai yra pagaminti iš kieto plakimo grietinėlės, kuriame yra 3 g angliavandenių, tiekiami 1/2 puodelio, su vaisių ar kakavos skonio priedais. Taip pat galite pridėti kiaušinių baltymų miltelių, kad baltymų kiekis arba aliejus padidintų riebalų kiekį. Keto ledai nėra tokie saldūs kaip įprasti ledai, tačiau jie gali būti panašūs į burną ir gali padėti patenkinti norą su mažiau angliavandenių.