Maitinimas pakeičia vaikams

Visavertis maistas paprastai yra optimalus būdas vaikams gauti savo kalorijas, baltymų, sveikų riebalų, angliavandenių, vitaminų ir mineralų, tačiau jiems nevalia valgyti sveikų maistinių maisto produktų. Maisto pakaitalas kratymas yra greitas būdas gauti mitybą į picky eater arba vaikas su mažu apetitu. Nesvarbu, ar gaminate savo ar įsigijote iš anksto sumaišytą versiją, ištirkite sudedamąsias medžiagas, kad užtikrintumėte, jog esate maistinių medžiagų balansas ir neperkraunate savo vaiko cukrumi, konservantais ir dirbtinėmis spalvomis.

Kvalifikuojamų maisto dalių kepimo sudėtyje yra įvairių maisto produktų. Įtraukite ne tik vaisius ir sultis, jei jį maišiate namuose. Kad kratymas būtų valgomas, įtraukite baltymų šaltinį (pvz., Baltymų miltelius, jogurtą ar riešutą sviestą) ir sveikų riebalų, tokių kaip linas, kokosų aliejus ar avokadas. Vaikams dažnai nenori valgyti savo daržovių, bet jie gali nepastebėti, kai jūs išmestumėte šaukštą špinatų arba sumalkite morką į maistą pakeičiantį purtyklą.

Jei retais atvejais vaikui reikia pasisemti pakaitinio kratymo, pakeiskite maistą, kuriame yra mažiausias priedas. “Naturopath” Theresa Ramsey siūlo pasirinkti vieną, kuri nėra GMO, alergenų ir, jei jūsų vaiko dietai reikia, be sojų, pieno ir glitimo. Ji taip pat rekomenduoja nenaudoti raumenų kūrėjų ir svorio gavimo produktų vaikams. Jose gali būti papildomų priedų, kurie galėtų pakenkti jų augančioms organizacijoms. Venkite purtyti cukrumi kaip pirmą ar antrą ingredientą.

Maisto atsargų kratymas gali būti naudingas vaikams, kurie dėl nepakankamo svorio dėl genetikos, silpno apetito ar ligos. Šie kokteiliai turėtų būti pilni kokybiškų kalorijų, gautų iš visų maisto produktų, tokių kaip riebūs pieno produktai, švieži vaisiai ir riešutų sviestas. Venkite stiprinti kalorijų kiekį purtyti, pridėdami daug cukraus sirupų ar medaus pavidalo. Vietoj to saldinkite valgymo pakaitalą natūraliai su danomis ar bananais.

Pusryčiai yra natūralus laikas, per kurį galima kepti visą patiekalą. Kratymai yra greiti ir dažniausiai eina lengvai, net jei jūsų vaikas ryte neturi apetito. Pabandykite sumaišyti pusę bananų su nedideliu morku, 1/2 puodelio žaliuoju kviečių špinatu, mielių sviesto šaukštu ir šiek tiek pienas. Užkandžių pakeitimas dideliu kalorijų kiekiu gali apimti bananus, braškes, nevalytą pieną, pieno miltelius ir kokoso sviestą. Persikai, avietės ir mangos gali pakeisti braškes, jei jūsų vaikas nori.

Maistingojo drumstumo komponentai

“Premade” versijos

Svorio poreikis

Shake Combinations