Maitinimo planas futbolo sportininkams

Galite praktikuoti šimtus skirtingų pjesių, praleisti valandas svorio kambaryje ir paleisti kiek įmanoma 40 kvadratinių brūkšnelių, bet jei jūsų mityba nėra svarbi, tapsite futbolininkas. Pasirūpinkite, kad jūsų kūnas veiktų pakankamai maistinių medžiagų, energiją tiekiančių maisto produktų, kad užtikrintumėte optimalų lygį tiek praktikos seansuose, tiek realiuose žaidimuose.

Kiekvienam futbolo žaidėjui reikia didelių pusryčių, pažymi patvirtintą jėgą ir kondicionavimo specialistą Jimą Carpentierį “Stack Performance Center”. Pusryčiais reikia valgyti baltymų, angliavandenių ir riebalų, tačiau valgyti ir žaisti turėtumėte palikti mažiausiai dvi valandas, kad jis pradėtų tinkamai virškinti. Galite pasirinkti visą maisto maistą, pvz., Papjaukite kiaušinius su riešutmedžio sviestu, skrudintuvu, kai kuriais vaisiais ir stikliniu pieno arba gerkite skysčius pusryčius su dideliu baltymų kiekiu, didelio angliavandenių skonio, kurį sudaro baltymų milteliai, šokoladas Pienas, riešutai, vaisiai ir jogurtas.

Jei valgysite pietus prieš treniravimą ar žaidimą, nenorite, kad maistas sėdėtų per daug skrandyje, bet jūs turite valgyti pakankamai energijos. Tai reiškia, kad valgyti angliavandenių turinčius maisto produktus kartu su šiek tiek baltymų. “The Daily Meal” interviu Peytonas Manlingas pažymi, kad jo mėgstamiausias prieš valgį patiekalas yra kepsninė vištiena, kepta bulvytė, makaronai su marinaro padažu ir brokoliais, o Willie Anderson pasirinko avižinius dribsnius, vaisius, keptas bulves ir dešrelę. Abu žaidėjai taip pat įtraukė sportinius gėrimus papildomiems angliavandeniliams. Priešingai, Quarterbackas Samas Bradfordas nori išlaikyti jį paprastą valgant plastišką vaisių.

Siekti pakankamai baltymų, angliavandenių ir riebalų kartu, kad galėtumėte remontuoti ir papildyti sunkią žaidimo dieną. Registruotas dietologas Mitzi Dulanas, buvęs komandos dietologas su Kansas City Chiefs, pataria, kad jūs ruošiatės maistą aplink liesa baltymus, daug daržovių ir sveiki grūdai. Vakarienei pasimėgaukite dideliais mišriomis salotomis su kepta lašišų filė arba kepta kalakutienos kepsnys su morkomis, brokoliais ir šparagais. Pridėkite keletą saldžių arba baltųjų bulvių, skvošo, rudųjų ryžių ar kruopų kruopų, skirtų papildomiems angliavandenių.

Jūsų dieta gali visiškai skirtis nuo kitų futbolo žaidėjų. Tegul jūsų tikslai, pozicija, kurią žaidžiate, ir kiek jūs mokote diktuoja, kiek ir kokio maisto jūs valgote. Jei bandote numesti svorio, kad gautumėte lengvesnį, laneresnį ir greitesnį, galbūt norėsite sumažinti savo krakmolingą angliavandenių, cukraus ir riebalų kiekį, kad sumažintumėte keletą svarų. Jei jums reikia gauti tam tikrą masę ir masę, gali prireikti mega meniu su dideliais patiekalais ir daug kalorijų turinčių užkandžių. Kaip ekstremalus pavyzdys, Jordan Black, anksčiau Houston Texans ir Jacksonville Jaguars, valgė 7000 kalorijų per dieną, kad pasiektų savo idealų svorį kaip įžeidžiančią priemonę.

Eiti didelis pusryčiais

Šviesi pietūs

Kasti iki vakarienės

Individualus veiksnys