Mažo angliavandenio kavos greito maisto pusryčiai

Su krabais, tokiais kaip javainiai, blynai ir keksai, pusryčiai jau yra sunkūs patiekalai, kad būtų mažai angliavandenių. Kai valgysite greito maisto restoranuose, tai sunkiau, bet ne neįmanoma. Su nedideliu planavimu ir kai kuriais pakeitimais yra keletas nedidelio angliavandenio kavos greito maisto pusryčių, kuriuos galite mėgautis. Nors šie daiktai gali tinka jūsų planui, daugelis greito maisto produktų yra perdirbti maisto produktai, todėl vietoj to, kad suplanuotumėte pusryčius pagal normą, pabandykite padaryti tai retkarčiais.

Eiti su kiaušiniais

Nesvarbu, ar namie, ar greito maisto restorane, kiaušiniai yra geras pasirinkimas, nors dauguma kiaušinių patiekalų yra su įvairiais maisto produktais, kurių sudėtyje yra didelio angliavandenilio, pavyzdžiui, sausainių, blynų ar hasšos rudos spalvos. Jei norite, kad angliavandeniai būtų nedideli, turėsite dalintis savo aukšto angliavandenių maisto produktais su savo bendraamžiais arba užsisakyti kiaušinių pusryčius be sunkių karbamido pusių; jei galite, išrinkite meniu prieš eidami. Kai kurie greito maisto restoranai siūlo interaktyvų internetinį meniu, kuris apskaičiuoja informaciją apie maistingumą, remiantis jūsų maitinimu atliekamais pakeitimais. Pavyzdžiui, kiaušinių pusryčiai su sausainiais, hasšos rudais ir dešra turi 46 gramus grynųjų angliavandenių. Be sausainių, šis maistas turi 15 gramų grynųjų angliavandenių. Taip pat paimkite hash browns ir sumažinsite iki 2 g neto angliavandenių.

Mėsos parinktys

Dešra, kumpis ir bekonas taip pat yra pusryčių meniu daugelyje greito maisto restoranų, tačiau tai ne visada yra karbamido neturinčių. Kai kurios perdirbtos mėsos prekėse yra užpildų ir pridėto cukraus, o juose gali būti 1 ar daugiau gramų grynųjų angliavandenių už unciją. Pasinaudokite interaktyviuoju meniu, jei įmanoma, greito maisto restoranuose, kad apytiksliai suprastumėte angliavandenius savo pusryčių metu. Viename meniu, patiekaluose bekonas, Kanados bekonas ar dešra turi 1 g neto angliavandenių. Tačiau tai yra perdirbta mėsa, kurios sudėtyje yra daug riebalų ir druskos, todėl stenkitės apriboti savo bendrą vartojimą geros sveikatos būklei.

Keisti greito maisto pusryčių sumuštinius

Patogumas – tai greito maisto restoranuose esančio žaidimo pavadinimas, todėl dauguma pusryčių daiktų yra sumuštiniai su duonos pasirinkimais, tokiais kaip angliškas keksas, sausainiai, tortiljos ir net vafliai. Šie sumuštiniai užpildyti kiaušiniais, bekonu ir sūriu, vištiena ir sūris, arba kiaušiniai, kumpis ir daržovės. Su duona, neto karbidų skaičius svyruoja nuo 32 iki 50 gramų, tačiau jūs galite sumažinti angliavandenius valgydami sumuštinius be duonos. Kai kuriais atvejais angliavandeniai sumažėja iki 2 gramų neto angliavandenių. Žinoma, vietoj valgymo paleisti, jums gali prireikti naudoti peilį ir šakutę.

Žemutinės Carb parinktys

Jei esate mažiau ribotas carb planas – pavyzdžiui, 60 ar daugiau gramų per dieną – kiti daiktai gali veikti taip, kaip yra. Hash browns angliavandeniai skiriasi, todėl jūs turėsite patikrinti informaciją apie mitybą, bet jie svyruoja nuo 13 iki 24 g neto angliavandenių vienai porcijai. Kai kurie pusryčiai burritos taip pat gali dirbti su neto angliavandenių svyruoja nuo 24 iki 35 gramų. Jums gali tekti valgyti mažiau angliavandenių likusią dienos dalį, tačiau, jei jums patiks vienas iš šių didesnių angliavandenių variantų pusryčiams. “Keliuose greito maisto grandiniuose taip pat siūlomi mažų vaisių puodeliai, kurie gerai dirba kaip pusryčiai su pusryčiais, nuo 4 iki 8 gramų angliavandenių vienai porcijai.

Ką gerti

Jūsų gėrimų pasirinkimas, kai valgomasis greito maisto restorane, gali būti viskas, kas gali skirtis nuo to, ką galite gerti namuose. Žinoma, vanduo natūraliai nėra angliavandenių ir yra geras pasirinkimas. Jei mėgaujate karštaisiais gėrimais su savo pusryčiais, laikykitės paprastumo, naudodami kavą ar arbatą, ir išvengti saldaus kavos. Pridėkite pusvalandį ar dirbtinį saldiklį skoniui. Taip pat veikia nedidelės šių gėrimų versijos. Daugelyje greito maisto restoranų taip pat siūloma mažai riebiu pienu, kuriame yra 12 gramų grynųjų angliavandenių per 8 unciją ir kurie gali tilpti į kai kuriuos labiau liberalius mažos angliavandenilių planus