Melatoninas ir svorio kritimas

Jūsų kūnas natūraliai gamina hormonų melatoniną ir naudoja jį reguliuoti miego ir pažadinimo ciklą. Melatonino papildai naudojami daugeliui problemų, įskaitant nemiga, migrena ir fibromialgija. Remiantis ligos kontrolės ir profilaktikos centrų 2010 m. Duomenimis, 35 proc. JAV nutukusių suaugusių žmonių gali būti naudingi, jei melatoninas padėtų sumažinti svorį.

Riebalinių ląstelių rūšys

Jūsų kūne yra trijų tipų riebalų arba ląstelių. Jūsų kūnas laikosi balto riebalinio audinio, bet degina rudos ir smėlio riebalų ląsteles energijos. Pagal nedidelį tyrimą dėl gyvūnų, paskelbtą 2013 m. Lapkritį “Journal of Pineal Research”, kuriame buvo tiek liesos, tiek nutukusios žiurkės, papildoma melatonino dozė 10 miligramų kilogramui kūno svorio per parą šešias savaites sukėlė baltos riebalų ląstelių konversiją Rudos ląstelės ir padidėjęs termogenezė ar energijos sąnaudos.

Papildymas su melatoninu

Nors yra daug žadančių tyrimų, kad melatoninas gali atlikti svarbų vaidmenį užkirsti kelią svorio didėjimui, šiuo metu neturėtumėte papildyti, teigia Michael J. Breus, Ph.D. “Psychology Today” straipsnyje, paskelbtame 2013 m. Sausio mėn. Vis dar yra per daug nežinomų veiksnių, siekiant nustatyti, kaip naudoti papildomą melatoniną svorio netekimui. Vietoj to, jūs galite panaudoti strategijas, kuriomis siekiama padidinti natūralų melatonino gaminį, įskaitant reguliarius fizinius krūvius, išvengti šviesos naktį, kai miegate ir saulės spindulių poveikio dieną. Jūs taip pat galite vartoti maisto produktus, tokius kaip graikiniai riešutai, pomidorai ir kalkių vyšnios, kuriose yra melatonino.