Šokinėja

Galite galvoti, kad šokdynė yra tik vaikams skirta veikla, bet tai gali būti puikus pratimas ir suaugusiems. Įtraukus šlaunų lynų pratimus į treniruotes, galite padidinti savo rankų ir kojų jėgą, taip pat sustiprinti širdies ir kraujagyslių sistemą. Tai taip pat puikus būdas išlaikyti treniruočių įvairovę ir įdomus.

Dvigubos kojos šuoliai gali būti viena iš įprastų veiksmų, kuriuos atlikote su šuoliais kaip vaikas. Iš esmės, jūs norite šokinėti abiem kojomis tuo pačiu metu. Ši rutina gali būti šiek tiek nuobodi ar atrodo mažiau iššūkis nei kiti darbai. Tačiau tai veiksminga pusiausvyros ir pėdos greičio, taip pat ištvermės praktika.

Pakaitos kojos šuoliai yra šiek tiek sudėtingesni. Iš esmės tu nori stovėti ir šokinėti vienu koju pirmojo šoko metu ir tada pereiti prie kitos kojos, kad šokteltumėt ant antrojo šuolio. Su kiekvienu šuoliu jūs visada turėtumėte pereiti iš kairės kojos į dešinę koją, visuomet stovint tik vienai kojai vienu metu. Šis pratimas akivaizdžiai reikalauja daug pusiausvyros ir yra puikus treniruotės jūsų kojų raumenims.

Kryžminis kryžminis įprotis yra šiek tiek sudėtingesnis ir imsis tam tikros praktikos. Kai šokinėjate per virvę ir eina po tavo kojomis ir virš galvos, tu nori kerptis alkūnėmis viena nuo kitos ir vėl šokti per virvę. Jums reikia tikslaus laiko, kad trosas aplink jus be trūko. Šis pratybas yra tas, kurį tikriausiai matėte boksininkai, naudojantys savo treniruočių metu. Tai puikus ištvermės, kojų darbo ir koordinavimo uždavinys.

Dvigubi apatiniai yra dar vienas įprastas būdas, kuris imsis tam tikros praktikos. Iš esmės, jūs norite peršokti per lyną du kartus per šuolį. Kai šokinėjate, virvė turėtų sukaupti dviem pilnais apsisukimais aplink savo kūną. Taigi, turėsite šokti aukštyn ir greitai pakreipti virvę ant kūno. Tai yra efektyvi priemonė naudoti kartu su kitomis įprastomis procedūromis arba užbaigti įprastą veiklą. Vienintelis kaip pratybos, šiek tiek užtruks meistras. Tačiau tai padės jums sušlapti sugebėjimus ir greitį, tuo pačiu gerinant jūsų rankų ir kojų jėgą.

Dvigubos kojos šuoliai

Alternatyvios kojos šuoliai

Nuliukai kryžiukai

Dvigubi žemynai