Yra maltas kukurūzų sirupas, blogas tau?

Esate susipažinę su pramoniniais saldikliais, tokiais kaip didelio fruktozės kukurūzų sirupas, kuris yra įvairiuose maisto produktuose. Kitas maisto priedas, kurį galite rasti, kai pamatysite maisto produktų etiketes, – tai maltozės kukurūzų sirupas. Skirtumas tarp šių dviejų yra tai, kad pagrindinis HFCS cukrus yra fruktozė, o pagrindinis HMCS cukrus yra maltozė. Dėl skirtingų cukrų HMCS gali neveikti tokios pačios rizikos, kaip ir HFCS. Bet vis tiek yra pridėto cukraus, todėl apriboti savo suvartojimą.

Tyrimų stoka

Skirtingai nei HFCS, kurių mokslininkai plačiai tyrė, keletas žmonių tyrimų ištyrė galimą HMCS vartojimo poveikį sveikatai. Cheminiu požiūriu maltozė susidaro iš dviejų gliukozės vienetų, kurie yra fermentacijos rezultatas ir yra mažiausias natūralaus pobūdžio disacharidas. Virtos maltozės kukurūzų sirupai turi ne mažiau kaip 35 proc. Maltozės, o tipiškas komercinis prekės ženklas, kuriame yra 65 proc. Maltozės.

Mažasis blogis

Fruktozė yra pagrindinis komponentas, kuris sukėlė susirūpinimą dėl HFCS. Fruktozė kukuliuoja kitaip nei kiti cukrūs, todėl reguliariai valgant tai gali sukelti neigiamą poveikį. Kadangi maltozės sudėtyje yra beveik jokios fruktozės, ji gali neveikti tokios pačios rizikos kaip HFCS. Tyrėjai nustatė, kad reguliariai vartojantys su HFCS saldinti gėrimai didina širdies ligos rizikos veiksnius, tokius kaip blogas cholesterolis, daugiau nei gliukozė. Jų išvados buvo paskelbtos 2011 m. Spalio mėn. Klinikinės endokrinologijos ir metabolizmo leidinyje.

Pridėtas cukrus ir jūsų sveikata

Geriausia gydyti HMCS taip, kaip ir bet kurį kitą cukrų. Per daug cukraus burtų kelia nerimą jūsų sveikatai kaip svorio padidėjimas, cavities, atsparumas insulinui, riebiosios kepenys ir širdies ligos. Rekomenduojama riboti pridėtą cukrų iš visų šaltinių iki 100 kalorijų, jei esate moteris ir 150 kalorijų, jei esate vyras. Svarbiausi pridėto cukraus šaltiniai yra gaivieji gėrimai, pyragai, pyragaičiai, pyragaičiai, saldainiai ir ledai.

Prispausti savo saldžią dantį

HMCS yra perdirbtuose maisto produktuose, kurie be cukraus dažnai turi per daug riebalų ir natrio, taip pat yra per mažai maistinių medžiagų. Dėl nepakartojamo maistinių medžiagų pasiskirstymo didžiulė dietinė maisto produkcija yra bloga žinia. Sumažinkite savo suvartojamą perdirbtų maisto produktų kiekį ir padidinkite valgymą iš viso maisto. Išbandykite šviežių vaisių ir mažai riebalų jogurto porceliano puodelį, naminių takų mišinį, šviežią vaisių skonį arba žemės riešutų sviestą iš salierų lazdelių, papildytą razinomis, kai smagiai džiūgau . Laikykitės parduotuvės išorinio perimetro, kai apsipirkote maisto prekėmis, o dėmesys skiriamas šviežiams maistui vietoj supakuotų bilietų į praėjimus.